مشخصات آگهی دهنده

ads.irantender
02177582924
توافقی
1403-02-31
1402-10-27
19 بار
11365245
تهران - بزرگراه امام علی - تقاطع سبلان

مناقصه های دولتی
صنعت مناقصه

مناقصه های دولتی

از طریق ایران تندر، می‌تونید به راحتی اطلاعات دربارهٔ مناقصه های دولتی رو بدست بیارید. ما همیشه بروزرسانی های مربوط به مناقصه ها و مزایده های جدید رو به شما ارائه می‌کنیم. همچنین، می‌تونید فرصت های کسب و کار مختلف رو مشاهده کنید و در صورت تمایل، در آنها شرکت کنید.

از اینکه برای شرکت در مناقصه ها و مزایده های دولتی به ما اعتماد می‌کنید، بسیار خرسندیم. ما تلاش می‌کنیم تا فرایند شرکت در مناقصه ها رو برای شما ساده و آسان کنیم. همچنین، در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و مشاوره، تیم ما همیشه آماده پاسخگویی به شماست.

با ایران تندر، دیگه نیازی نیست به صفحات مختلف وبسایت ها بروید تا اطلاعات لازم رو پیدا کنید. ما همه چیز رو برای شما جمع آوری کردیم و در یک مکان قرار دادیم. اینجا می‌تونید به راحتی مناقصه ها و مزایده های مورد نظرتون رو جستجو کنید و اطلاعات لازم رو بدست بیارید.

همچنین، ما در ایران تندر به فرصت های کسب و کار بین المللی هم توجه می‌کنیم. اگر شما یک شرکت بین المللی هستید و به دنبال فرصت های کسب و کار در ایران هستید، ما می‌تونیم به شما کمک کنیم. با ما همراه باشید و از فرصت های بین المللی هم بهره‌برداری کنید.

با ایران تندر، دیگه نیازی نیست به اطلاعات مناقصه ها و مزایده ها دسترسی سختی داشته باشید. ما همه چیز رو برای شما آسان کردیم. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و شرکت در مناقصه ها، به وبسایت ما مراجعه کنید و عضو شوید.

با تشکر از شما که وقت گذاشتید و دربارهٔ شرکت ایران تندر مطالعه کردید. امیدواریم که بتونیم به شما در تجارت و کسب و کارتون کمک کنیم.

کلمات کلیدی :
اطلاع رسانی مناقصات مزایده ایران تندر

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید