درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان تکرو

header
تبلیغات ویژه
 نمایش محصول
    (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • 22058787- 22058883
  • 0
  • شناسه این آگهی : 10120056
  • تهران ، بلوار آفریقا - ساختمان دولتشاد و بازار تهران
  • 92/12/09(اعتبار آگهي پايان يافته است)
  • توافقي
  • تعداد بازدید : 724 بار


براي ورود به سايت اين آگهي كليك كنيد
معرفي محصول
سختي گير مغناطيسي ، ساخته شده از مرغوبترين و باكيفيت ترين مگنت هاي دائم و با انرژي بالغ بر 12700 گوس مي باشد كه به دست متخصصان داخلي در زمينه مغناطيس طراحي و ساخته شده است . اين دستگاه كاملا با محيط زيست سازگار بوده و نيازي به برق ، باطري و تعمير و نگهداري ندارد ، در حال حاضر بهترين ، مناسب ترين و ارزان ترين راه براي جلوگيري از تشكيل رسوب و رفع رسوبات قبلي در مسيرهاي انتقال آب در صنايع و تاسيسات بشمار مي رود . از طرف ديگر كاربرد اين دستگاه در امور كشاورزي باعث افزايش سطح كمي و كيفي محصولات كشاورزي شده و ميزان مصرف كود و آب آبياري را به ميزان قابل ملاحظه اي كاهش مي دهد . ميوه و گياه را از لحاظ كيفي و كمي به سطح بسيار مطلوب رسانده و در لوله هاي آبياري و آبرساني باعث جلوگيري از تشكيل رسوب و رفع رسوبات قبلي مي گردد . اين دستگاه جهت مصارف صنعتي ، كشاورزي و خانگي و در سايزهاي مختلف به بازار عرضه گرديده است .
نحوه عملكرد :
يكي از تغييراتي كه اين دستگاه در آب ايجاد مي كند نحوه آرايش بارهاي الكتريكي مولكول هاي آب مي باشد . بطور طبيعي بين نيروهاي خالص مولكول هاي آب اختلاف كمي وجود دارد ، مولكول هاي آب به صورت كاملا تصادفي قرار دارند . در آب هاي موجود و در دماي محيط ، بيش از 70% مولكول هاي آب به صورت نامنظم قرار گرفته و بارهاي مثبت و منفي آن ها در جايگاه طبيعي خود قرار ندارند . در صورتي كه يك جسم داراي قدرت مغناطيسي بالا با يكي از قطب هايش ، مثلا قطب جنوب (داراي بار مثبت) به آب نزديك شود ، مولكول هاي آب با قطب منفي به منبع مغناطيس نزديكتر و مولكول هاي داراي بار مثبت از آن دور مي شوند .

اين روند باعث مي شود تا مولكول هاي آب (شامل كاتيون ها و آنيون ها) از حالت بي نظمي به صورت مرتب درآمده و نوع پيوند اكسيژن-هيدروژن از حالت مثلثي به شكل يك خط تغيير كند . در اين شرايط هيدروژن مثبت داراي نيروي بيشتري شده و در نهايت نيروي خالص مولكول آب به نيروي مثبت خالص آب مغناطيسي تبديل شود ، در نتيجه بار الكتريكي مولكول هاي آب در اين شرايط نسبت به آب معمولي متفاوت خواهد بود و ضمن تشكيل مولكول هاي كوچكتر از آب ، باعث افزايش تعداد مولكول هاي آب در واحد حجم و همچنين افزايش قدرت حلاليت آب مي گردد .

در واقع اين دستگاه چيزي به آب اضافه يا از آن كم نمي كند . در حالت معمولي اگر 100 گرم كلسيم وارد آب در يك لوله گردد 80 گرم كلسيم از آن خارج مي شود ، در صورتي كه اگر از اين دستگاه استفاده شود همه 100 گرم كلسيم از لوله خارج مي شود .
با مغناطيسي كردن آب كشش سطحي به 62 دين بر سانتيمتر مربع كاهش مي يابد . كاهش كشش سطحي آب قدرت حلاليت آن را افزايش داده و درجه سختي را كاهش مي دهد و با كاهش سختي اكسيژن محلول افزايش مي يابد .

در دماي معمولي 80% املاح موجود در آب بشكل كلسيت و باقي بصورت آراگونيت مي باشند . كليسيت ها بسيار چسبنده بوده و در زير ميكروسكوپ بشكل مكعب هاي مشابه بلورهاي دانه نمك مشاهده مي شود پس از عبور از مقابل ميدان شديد مغناطيسي بشكل ميله اي درآمده و شكل آن منظم 6 وجهي خواهد شد كه سنگينتر و فاقد بار الكتريكي و غير چسبنده مي باشند .
مولكول هاي آب ذراتي دو قطبي هستند اتم اكسيژن با جذب الكترون هاي باند كووالانت ، خاصيتي منفي پيدا كرده و نقش قطب منفي را بازي مي كند در حالي كه اتم هاي هيدروژن با داشتن هسته مثبت تنها يك الكترون در گردش داشته لذا هنگامي كه الكترون آن در باند كووالانت توسط اتم اكسيژن جذب مي شود خاصيت مثبت پيدا كرده و نقش قطب مثبت دوقطبي را بازي مي كند . به همين دليل مولكول هاي دوقطبي آب يكديگر را از طرف قطب هاي مخالف جذب كرده و تشكيل پيوندهاي هيدروژني با نيروي واندروالس را مي دهند . اشكال سختي آب وابسته به همين پيوند مي باشند . در فاز بخار اين پيوند بسيار ضعيف است در حاليكه در فازهاي مايع و جامد اين پيوند بترتيب متوسط و قوي است .
هنگامي كه نمك در آب حل مي شود همين خاصيت دوقطبي بودن باعث تجزيه نمك به يون هاي مثبت و منفي و جذب و احاطه آن توسط مولكول هاي آب مي شود . به اين فرايند حل شدن در آب يا هيدراته شدن مي گويند . هر چه تعداد مولكول هاي آزادي كه كمتر در پيوند هيدروژني شركت كرده باشند بيشتر باشد خاصيت هيدراته شدن بيشتر بوده و و حلاليت آب بالاتر مي رود . لذا با استفاده از سختي گير مغناطيسي حلاليت آب به دليل تشكيل كريستال هاي خنثي و با فراواني مولكول هاي آزاد آب افزايش مي يابد ، از طرفي نيز با شكسته شدن پيوند هيدروژني ناشي از ميدان بسيار قوي مغناطيسي كه آب درون آن جريان دارد خاصيت حلاليت به شدت افزايش يافته و آب شروع به حل كردن رسوب هاي پيشين موجود در ديواره ها مي كند و به اين ترتيب فرايند رسوب زدايي به مرور زمان تكميل تر مي شود .

مشكلات موجود ناشي از تشكيل رسوب در سيستم هاي صنعتي و تاسيساتي

سختي آب و اثرات حاصل از آن يكي از قديمي ترين و اساسي ترين مشكلاتي است كه صنعت همواره با آن روبروست . در اثر مجاورت آب سخت با سطوح هموار و جداره داخلي لوله ها لايه اي از املاح تشكيل مي شود كه اصطلاحا به رسوب موسوم مي باشد . اين لايه عمدتا پوسته اي است از كربنات كلسيم كه باعث تنگ شدن و گاهي گرفته شدن مسير آب در لوله ها مي شود . از آنجا كه آب در تاسيسات نقش مبدل حرارت را ايفا مي كند هر چه پوسته رسوبات ضخيم تر شود (اين عمل با گرم شدن آب هاي سخت بسيار سريع تر اتفاق مي افتد) حجم كمتري از آب درون لوله ها جريان پيدا مي كند كه مسلما در چنين شرايطي انتقال دما به خوبي انجام نخواهد شد لذا مشكلات بسياري را در آبگرمكن و بويلرها به وجود مي آورد و به عنوان يك عايق حرارت ، هم مصرف سوخت را افزايش مي دهد و هم باعث خوردگي و استهلاك تجهيزات مي گردد .
در برج هاي خنك كن مسئله رسوب و سختي بسيار حاد و حياتي است بطوري كه در صورت عدم كنترل اولا بازدهي برج بسيار كاهش پيدا كرده و ثانيا حجم زيادي از املاح به علت تبخير فراوان آب بصورت رسوب سخت در برج خنك كن ، لوله هاي اتصال و به خصوص در كندانسور متصل به برج خنك كن كه عمدتا مربوط به چيلر است ظاهر مي شود و علاوه بر خسارات سنگين ناشي از افت بازدهي ، نيازمند به حذف رسوبات به روش هاي شيميايي از جمله اسيدشويي مي باشد ، در حاليكه اسيدشويي باعث ايجاد خوردگي و در بعضي موارد از بين رفتن بخش هايي از برج خنك كن و اتصالات و كندانسورهاي متصل به آن مي شود .
در بويلرها به دليل بالا بودن دماي آب ، ميزان رسوب تشكيل شده بيشتر از ديگر قسمت هاي موتور خانه است و با توجه به اينكه تقريبا انرژي اصلي تاسيسات از طريق بويلرها تامين مي شود ، نگهداري و راهبري اين قسمت بسيار مهم و حائز اهميت است . معمولا خاموش كردن بويلرها ، سرويس و راه اندازي مجدد آن ها يكي از پر هزينه ترين مراحل نگهداري است كه علاوه بر صرف هزينه مواد شيميايي و هزينه هاي انساني ، هزينه توقف كل تاسيسات كه از انرژي بويلرها استفاده مي كردند را نيز به سيستم تحميل مي كند .
رسوبات تشكيل شده تنها در برج خنك كن و بويلر اثر منفي ندارند بلكه در تمامي قسمت هاي سيستم هاي حرارتي و برودتي از جمله: مبدل هاي حرارتي ، ايرواشرها ، كولرهاي آبي ، وكيوم پمپ ها و چيلرها ، لوله و اتصالات و ... تاثيرات مخرب و زيانباري را بر جاي مي گذارند .

آب مصرفي در صنايع معمولا بطور مداوم گردش مي كند ، لذا با نصب دستگاه ذرات نامحلول و معلق ميكروني بنا به پديده دانه برفي درشت تر شده و سنگين تر مي گردد و در ته مخازن يا برج خنك كن ته نشين مي گردد كه بايد از طريق زيرآبكشي از مدار خارج شوند . با استفاده از اين دستگاه براحتي مي توان سختي گيرهاي معمولي و تاسيسات مربوط به آن ها را كه غالبا از نوع تعويض يوني (سختي گيرهاي رزيني) هستند را حذف نمود و مهمتر اينكه فرايند رسوب زدايي و از بين بردن رسوبات پيشين با گذشت زمان از خصوصيات اين دستگاه بشمار مي رود كه روش هاي معمول فاقد اين مزيت اند .

ساير محصولات اين شركت:
- آهنربا هاي فلزي: SmCo ,Alnico ,NdFeB
- آهنربا هاي سراميكي: Barium Ferrite ,Strontium Ferrite
- آهنربا هاي لاستيكي بصورت ورقه اي يا نواري ساده ، چسب دار يا با پوشش PVC
- انواع جدا كننده مغناطيسي (Magnetic Separator) مورد استفاده در صنايع سيمان ، معدني ، شيميايي ، فلزي ، خوراكي ، كاشي و سراميك ، بسته بندي و ...
- انواع ميله مغناطيسي (Magnetic Bar) مورد استفاده در صنايع لاستيك ، پلاستيك ، خوراكي ، شيميايي ، كاشي و سراميك و ...
- انواع الك و شبكه مغناطيسي (Magnetic Grid) مورد استفاده در كليه صنايع
- انواع غلتك مغناطيسي (Magnetic Drum) مورد استفاده در صنايع معدني
- انواع بلند كننده مغناطيسي (Magnetic Lifter) جهت نقل و انتقال كليه قطعات فلزي
- انواع ورق گير مغناطيسي (Magnetic Sheet Holder) بصورت انبري يا مشتي
- انواع جدا كننده مغناطيسي ورق (Magnetic Floater)
- كيتهاي كاهش مصرف سوخت و روغن موتور

مشاوره و فروش و اعطاي نمايندگي مراكز استان و شهرستانها :09122904469- 22058787-22058883

فروشگاه : پازس مگنت - 66706387 - 66706396

جهت ليست نمايندگيهاي فروش به سايت شركت مراجعه نماييد.

***: از كليه مراكز استان و شهرستانها نمايندگي فعال فروش پذيرفته ميشود.

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 سفارش آگهی ویژه
تعرفه آگهی های ویژه
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

twittergoogleplusfacebook

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432