مشخصات آگهی دهنده

gpran
09121998825
توافقی
1403-03-25
1400-09-23
111 بار
11355371
صادقیه

ردیاب,ردیاب خودرو ردیاب اهنربایی ماشین جی پی اس ماهواره ای
خودرو خدمات جانبی

ردیاب,ردیاب خودرو ردیاب اهنربایی ماشین جی پی اس ماهواره ای

بهترین ردیاب ماشین و اهنربایی شارژی ردیابی است که بدون مشکل و قطع ارتباط سینگال ها را ارسال و دریافت کند تا مالک خودرو بتواند هر ثانیه که خواست به موقعیت و دیگر اطلاعات ماشین خود دست پیدا کند.

بهترین ردیاب جی پی اس های خودرو برای اتومبیل ها از وسیله نقلیه خود در برابر سرقت محافظت کنید. با ردیاب جیپیران همیشه مکان وسیله نقلیه خود را بدانید.

چه وسیله نقلیه خود را برای کار یا خرید در پارکینگ رها کنید انتظار دارید هنگام بازگشت در پارکینگ باشد. با این حال روزانه هزاران وسیله نقلیه در ایران به سرقت می رود.

بسیاری از مردم در جای خالی ماشین ایستاده اند و دزدی را از طریق تلفن به کلانتری گزارش می دهند. درک این موضوع که ماشین شما مدت‌ هاست از بین رفته است به سرعت به وجود می‌ آید و وحشت زیادی نیز به دنبال دارد.

با ترس شدید از اینکه آیا پلیس کشور می توانند خودرو را قبل از اینکه برای همیشه از بین بروند ردیابی کنند یا خیر باعث افزایش عدم اطمینان می شود. مکان یابی وسایل نقلیه بدون محافظت در برابر سرقت یا نصب بهترین ردیاب ماشین اغلب بسیار دشوار است. به همین دلیل است که باید بهترین ردیاب ماشین را شناساسیی کنید و برای وسیله نقلیه خود تهیه کنید.

وقتی ردیاب را نصب می کنید دیگر هر زمان که بخواهید می توانید از مکان اتومبیل خود با خبر باشید.

کلمات کلیدی :
ردیاب ردیاب خودرو ردیاب ماشین ردیاب اهنربایی جی پی اس اهنربایی جی پی اس خودرو جی پی اس ماشین

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید