مشخصات آگهی دهنده

ردیاب خودرو جی پی تل با سخت افزار تلتونیکا
05137604030 - 09155124429
توافقی
1397-06-03
1397-07-02
4306 بار
11319202
مشهد - بلوار سجاد - خیابان بهارستان 10- نبش مینا 1

ردیاب خودرو جی پی تل با سخت افزار تلتونیکا
خودرو خدمات جانبی

ردیاب خودرو جی پی تل با سخت افزار تلتونیکا

شرکت تلتونیکا تولید کننده تجهیزات ردیاب ماهواره ای در کشور لیتوانی قاره اروپا می باشد که جزو قدیمی ترین و موفق ترین و بنام ترین شرکت های تولید کننده در این زمینه می باشد.
تفاوت بین دزدگیر و ردیاب ماهواره ای:
در بین تجهیزات حفاظتی خودرو، عملکرد دزدگیر با ردیاب کاملا متفاوت می باشد. کاربرد دزدگیر در خودرو برای پیشگیری از سرقت اتومبیل بوده و در صورت انجام سرقت، دیگر کاربردی نخواهد داشت. اما ردیاب علاوه بر خدمات ذکر شده، مهمترین کاربرد آن برای بعد از سرقت می باشد. در صورت بروز سرقت خودرو، با قطع برق خودرو حرکت اتومبیل را متوقف کرده و با تعیین مکان آن بروی نقشه، به محل خودرو مراجعه می نمایید.

مزایای ردیاب جی پی تل:
سخت افزار اروپایی جی‌پی‌تل بصورت کاملا قانونی وارد کشور شده و شما می‌توانید مطمئن باشید که با اجرای طرح ریجستری محصولات مخابراتی مشکلی برای دستگاه شما ایجاد نمی‌شود.
کار کردن با نرم‌افزار جی‌پی‌تل روی گوشی هوشمند شما(اندروید و iOS) خیلی ساده است و خیلی کارها بصورت اتوماتیک انجام می‌شود.
اگر به هر دلیل پس از مدتی نخواستید از این سیستم استفاده کنید می‌توانید آن را به شخص دیگری واگذار کنید. این کار بسیار آسان صورت می‌گیرد.
ردیاب خودرو جی پی تل gptel دارای 24 ماه گارانتی تعویض محصول و همچنین دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات رادیویی ایران می باشد.

کلمات کلیدی :
ردیاب تلتونیکا ردیاب خودرو gptel ردیاب جی پی تل دزدگیر مزایای ردیاب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید