مشخصات آگهی دهنده

فروش فريزبي
09123883840
توافقی
1397-01-27
1397-02-26
783 بار
11275609

فروش فريزبي
سایت سايت هاي فارسي

فروش فريزبي

ورزش فريزبي از مفرح ترين ورزش ها در دنيا شناخته مي شود كه براي تمامي سنين مناسب بوده و از جنبه هاي بسيار زيادي از جمله سلامتي روح و جسم برخوردار مي باشد.انجمن فريزبي ايران تنها توليد كننده فريزبي استاندارد در كشور اقدام به توليد فريزبي استاندارد براي تمامي سبك ها و گروهاي علاقه مند به اين ورزش نموده است. متاسفانه شاهد اين موضوع هستيم كه در بازار اشخاصي اقدام به توليد فريزبي هاي غير استاندارد نموده اند كه موجب ضرر مالي و جسمي براي خريداران نموده است.لذا انجمن فريزبي ايران اقدام به توليد فريزبي هاي استاندارد با قيمت بسيار مناسب براي علاقه مندان به سبك هاي مختلف فريزبي از جمله Frisbee Ultimate و Frisbee FreeStyle و فريزبي هايي مخصوص بازي عادي و همراه خانواده نموده است.
انجمن غير انتفعاعي فريزبي ايران اين مژده را به خريداران گرامي مي دهد كه با خريد تنها يك فريزبي مي توانند به عضويت رايگان انجمن درآيند و از كلاسهاي اين انجمن نهايت استفاده را ببرند.

قابل توجه شركتها و نهادهاي سازماني :
يكي ديگر از پروژه هاي تيم برين است كه فريزبي هايي بدون آرم و لوگو طراحي نموده تا براي شركت ها و سازمانها به سفارش آنها آرم و لوگوي تبليغاتي خودشان را زده و در اختيارشان قرار دهيم.اين وسيله هديه تبليغاتي مناسبي مي باشد تا در ايام و مناسبت ها از آن استفاده نمايند.


جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن :

قرباني 09123883840

سلطان محمدي 09354126113

ويا ايميل: Frisbee.ir[ at ] gmail.com تماس حاصل نماييد.


همچنين تمامي توضيحات و اطلاعات تكميلي در وب سايت جامع فريزبي به آدرس :

www.frisbee.ir قابل مشاهده است.

کلمات کلیدی :
فروش فريزبي

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید