مشخصات آگهی دهنده

persiansilis
09184400678
توافقی
1402-12-01
1402-12-16
14 بار
11365817
همدان-ملایر-کیلومتر25جاده همدان ملایر-شهرک صنعتی نوشیجان-خیابان ششم-اخرین کارخانه سمت راست-شرکت پرشین سیلیس

فروش کربنات کلسیم
صنعت كارخانه

فروش کربنات کلسیم

کربنات کلسیم(CaCo3) یکی دیگر از محصولات شرکت پرشین سیلیس می باشد که از پرکاربردترین مواد معدنی در صنعت است.
این شرکت کربنات کلسیم را با کیفیت عالی و در مش بندی های ١٥٠، ٢٣٥، ٦٠٠و ١٥٠٠تولید و عرضه می کند.
کربنات کلسیم ماده معدنی است که کاربردهای زیادی در بخش های مختلف زندگی ما انسان ها دارد. این ترکیب در پوسته زمین وجود دارد.
این ترکیب محصولی زیست پذیر و بی ضرر بوده و سبب استفاده هر چه بیشتر در صنایع متفاوت شده است.
١-استفاده در صنعت ساختمان
بسیاری از مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی از جنس کربنات کلسیم می باشد. آهک، گچ، مرمریت همگی ترکیباتی هستند که در بخش های مختلف ساختمان سازی استفاده می شوند.
٢-استفاده در تولید فولاد و ذوب آهن
یکی از صنایعی که استفاده زیادی از این ترکیب می کند صنعت متالورژی می باشد. در کوره های ذوب آهن برای جداسازی ناخالصی ها به صورت سرباره از کربنات کلسیم استفاده می شود. تقریبا 15 درصد از تولید این ترکیب شیمیایی در صنایع متالورژی و ذوب فلز استفاده می شود.
٣-استفاده در صنعت تولید کاغذ
تولید کاغذ یکی از مهمترین بخش های تولیدات هر کشوری می باشد. یکی از مواد اولیه مهمی که در تولید کاغذ استفاده می شود کربنات کلسیم و آهک می باشد. از این مواد به عنوان پرکننده در قسمتی از تولیدات کاغذ استفاده می شود، مزیت استفاده از این ترکیب کاهش استفاده از چوب در فرآیند تولید کاغذ می باشد که یک مزیت برای محیط زیست به حساب می آید. در برخی از کشورها کربنات کلسیم به طور کامل جایگزین چوب شده است. استفاده از این ترکیب در تولید کاغذ کمک می کند تا دوام کاغذ بیشتر شود.
٤-استفاده بعنوان خوراک دام
کلسیم یکی از مهمترین اجزا موجود در استخوان می باشد، علاوه بر آن برای بهبود سیستم گوارشی نیز مهم می باشد. استفاده از کربنات کلسیم در خوراک دام و طیور ارزانتر و عاقلانه تر برای تامین نیازهای خوراکی گاوداری و مرغداری می باشد.
٥-استفاده در جاده سازی
همانطور که گفته شد از کربنات کلسیم برای تولید مواد اولیه ای از جمله آهک، سیمان استفاده می گردد. ٢٥ درصد از تولیدات کربنات کلسیم در بخش جاده سازی مصرف می شود.
٦-استفاده در حفاری چاه های نفت و گاز
در عملیات حفاری نیاز به موادی است که دیواره چاه های حفاری را تقویت کنند و امکان استخراج مواد راح تر شود. یکی از پرمصرف ترین ترکیبات شیمیایی مورد استفاده در ترکیب گل حفاری می باشد.
٧-استفاده در صنعت تولید رنگ
به دلیل خصوصیات نوری و مکانیکی مناسب کاربرد فراوانی در رنگ سازی دارد. هرچه کربنات مورد استفاده نرم تر باشد پوشش دهی رنگ آن بهتر می باشد.
٨-استفاده در داروسازی
این ترکیب در آب نامحلول می باشد، حلالیت آن در آبی که دی اکسید کربن و یا نمک های آمونیومی دارد بیشتر می باشد. خاصیت ضد اسیدی آن برای درمان بیماری های کلیوی استفاده می شود. در بیماران با مشکل ابتلا به هیپر فسفاتمی بسیار کارساز است زیرا به ترکیبات فسفات می چسبد و مانع جذب آن ها از طریق روده و معده می شود. به عنوان داروی ضداسهال مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این ترکیب در تولید کلرید کلسیم استفاده می‌شود که کلرید کلسیم از جمله داروهایی است که در درمان حساسیت ها و خارش و تنگی نفس کاربرد فراوانی دارد. کربنات کلسیم مهمترین ماده تشکیل دهنده آهک باغبانی(که معمولا به آن آهک کشاورزی گفته می‌شود) است که برای تنظیم کردن اسیدیته خاک مصرف می‌شود.
کاربردهای دیگر کربنات کلسیم در سایر بخش ها
یکی از کاربردهای مهم این ترکیب شیمیایی استفاده از آن بعنوان پرکننده می باشد. پرکننده ها موادی هستند که به مایعات و جامدات اضافه می شوند تا بتوانند در آنها تغییراتی ایجاد کنند این تغییرات شامل موارد زیر است.
١-افزایش مقاومت مکانیکی و خاصیت شکل پذیری
٢-کاهش یا افزایش وزن مخصوص
٣-افزایش مقاومت حرارتی
٤-تغییر در غلظت
٥-استفاده در صنعت تولید چسب و رزین از جمله چسب چوب
٦-تولید کفپوش
٧-تولید ورق های پی وی سی
٨-تولید ورق دیوارپوش، پروفایل های مورد استفاده برای پنجره، تولید لوله و اتصالات
٩- استفاده در تولید لعاب سازی و کاشی سازی
١٠- استفاده در تولید پروفیل
١١-استفاده در صنایع تولید مستربچ
١٢-استفاده در تولید پلاستیک
١٣-به دلیل ترکیبی بی بو و بی مزه و غیر سمی بودن، در تولید انواع ظروف مورد استفاده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
١٤-استفاده در تولید گچ تحریر
١٥-استفاده در تولید رنگ
جهت کسب مشاوره رایگان پیرامون این محصول و سایر محصولت تولیدی شرکت از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
تلفن ثابت: ٠٨١٣٢٢٢٠٢١٠
تلفن همراه: ٠٩١٨٤٤٠٠٦٧٨
پست الکترونیک: [email protected]
آدرس: ملایر_کیلومتر ٢٥جاده همدان ملایر_شهرک صنعتی نوشیجان_خیابان ششم_آخرین کارخانه سمت راست_ شرکت پرشین سیلیس

کلمات کلیدی :
فروش سیلیس خرید سیلیس پرشین سیلیس شرکت پرشین سیلیس کاربرد سیلیس

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید