مشخصات آگهی دهنده

persiansilis
09184400678
توافقی
1402-12-01
1403-01-01
19 بار
11365640
همدان-ملایر-کیلومتر25جاده همدان ملایر-شهرک صنعتی نوشیجان-خیابان ششم-اخرین کارخانه سمت راست-شرکت پرشین سیلیس

فروش سیلیس تصفیه آب
صنعت آب و فاضلاب

فروش سیلیس تصفیه آب

از دیگر محصولات پرکاربرد شرکت پرشین سیلیس، سیلیس تصفیه آب می باشد. این محصول به صورت دانه بندی های نیم میل تا 20 میل تولید می شود که در فیلترهای شنی استخر، تصفیه خانه صنعتی و تصفیه آب خانگی بکار می رود.
سیلیس در تصفیه آب یک ماده معدنی طبیعی است که از ترکیب سیلیکون و اکسیژن تشکیل شده است. سیلیس در تصفیه آب به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود کاربردهای زیادی دارد. در فرآیند تصفیه آب، سیلیس بعنوان بستر فیلتر شنی استفاده می شود و ذرات معلق، مواد آلی و میکرو ارگانیسم ها در سیلیس باقی می مانند. سیلیس به دلیل سطح بالایی که دارد، ظرفیت جذب بالایی دارد. همچنین سیلیس یک ماده غیر واکنشی است و بنابراین بر کیفیت آب تاثیر نمی گذارد. سیلیس در تصفیه آب کاربردهای متفاوتی دارد از جمله: تصیه آب آشامیدنی، تصفیه آب صنعتی، تصفیه آب استخر، تصفیه آب فاضلاب. سیلیس بعنوان یک ماده فیلتراسیون موثر و همانند دستگاه RO صنعتی مقرون به صرفه است. این ماده به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود می تواند مواد جامد معلق را به طور موثر از آب حذف کند. سیلیس در تصفیه آب استخر، برای حذف ذرات معلق، کدورت و جلبک های استخر استفاده می شود. در تصفیه آب صنعتی، سیلیس برای حذف ذرات معلق، کدورت، رنگ و بوی نامطبوع از آب صنعتی استفاده می شود. در تصفیه آب فاضلاب سیلیس برای حذف ذرات معلق، کدورت، رنگ و بوی نامطبوع و برخی از مواد آلی و معدنی محلول در آب فاضلاب استفاده می شود. سیلیس یک ماده نسبتا ارزان و بادوام است که برای تصفیه آب کاربردهای فراوانی دارد.
عملکرد سیلیس در تصفیه آب به این شرح است: آب با فشار از روی بستر سیلیس عبور می کند. ذرات معلق آب به دلیل خاصیت جذب سطحی سیلیس، به سطح آن می چسبند. ذرات معلق از آب جداشده و در بستر سیلیس باقی می مانند. عوامل زیادی بر عملکرد سیلیس در تصفیه آب تاثیر دارند. اندازه ذرات سیلیس باید به گونه ای باشد که بتواند ذرات معلق آب را به دام بیاندازد. سیلیس باید عاری از مواد خارجی باشد تا عملکرد فیلتر را کاهش ندهد. برای جلوگیری از مسدود شدن بستر سیلیس، باید به صورت دوره ای شستشوی معکوس انجام شود. سیلیس در تصفیه آب به دو دسته تقسیم می شود: دانه ریز و دانه درشت. از سیلیس دانه ریز برای تصفیه آب آشامیدنی و از سیلیس دانه درشت برای تصفیه آب صنعتی و فاضلاب استفاده می شود. سیلیس مصنوعی نیز معمولا از ترکیب سیلیکا و کربن دی اکسید تولید می شود. این نوع سیلیس دارای خلوص بالاتر و مقاومت بیشتری نسبت به سیلیس طبیعی است. ویژگی های سیلیس که برای تصفیه آب مهم است عبارتند از: ماده سیلیس استفاده شده باید دارای خلوص بالایی باشد تا از آلودگی آب جلوگیری کند. اندازه ذرات سیلیس بر راندمان تصفیه آب اثر می گذارد. ذرات کروی شکل می توانند ذرات معلق را به طور موثرتری معلق کنند. سیلیس با وزن مخصوص بالاتر می تواند حجم بیشتری از آب را فیلتر کند. پایداری سیلیس نیز برای فرآیند تصفیه آب بسیار مهم است. سیلیس باید بتواند در برابر فرسایش ناشی از جریان آب مقاومت کند تا بتواند به طور مداوم برای تصفیه آب استفاده شود. راندمان سیلیس در تصفیه آب تحت تاثیر عوامل زیادی می باشد. اندازه ذرات کوچکتر سطح تماس بالاتری داشته و راندمان افزایش پیدا میکند. سیلیس خالص تر سبب افزایش راندمان می شود. سیلیس طبیعی راندمان تصفیه بالاتری نسبت به سیلیس مصنوعی دارد. شستشوی معکوس منظم سیلیس را از ذرات معلق و آلودگی ها پاک می گرداند و سبب افزایش راندمان خواهد شد.
راندمان سیلیس در تصفیه آب استخر معمولا بین ٩٥-٩٠٪ می باشد.
مزایای استفاده از سیلیس در تصفیه آب شامل: حذف ذرات معلق مثل گل و لای، شن و ماسه، سایر مواد آلی و معدنی
حذف مواد آلی طبیعی و مصنوعی محلول در آب
حذف عوامل بیماری زا از قبیل باکتری ها، ویروس ها و انگل ها
افزایش شفافیت آب جهت مصارف متعدد
جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش محصول از طریق شماره های زیر با کارشناسان و متخصصان شرکت پرشین سیلیس در تماس باشید.
تلفن ثابت: ٠٨١٣٢٢٢٠٢١٠
تلفن همراه: ٠٩١٨٤٤٠٠٦٧٨
پست الکترونیک: [email protected]
اینستاگرام: @persiansilismalayer
آدرس: ملایر_کیلومتر ٢٥جاده همدان ملایر_شهرک صنعتی نوشیجان_خیابان ششم_آخرین کارخانه سمت راست_ شرکت پرشین سیلیس

کلمات کلیدی :
فروش سیلیس تصفیه آب خرید سیلیس تصفیه آب فروش سیلیس تصفیه اب خرید سیلیس تصفیه اب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید