مشخصات آگهی دهنده

behnogen
02144702168
توافقی
1403-04-04
1403-04-22
81 بار
11364966

استیل کولین کلراید
صنعت مواد شیمیایی

استیل کولین کلراید

استیل کولین کلراید Acetylcholine chloride : ماده شیمیایی پودری یا کریستالی شکل به رنگ سفید می باشد که شماره CAS آن 1-31-60 می باشد. این ترکیب به عنوان دارو پس از جراحی های چشم مانند آب مروارید ، برداشتن قرنیه و … تجویز می شود .

شایان ذکر است که استیل کولین کلراید موجود در شرکت بهنوژن گرید آزمایشگاهی بوده و کاربرد دارویی و درمانی ندارد و صرفا برای کارهای تحقیقاتی قابل استفاده می باشد.

استیل کولین کلراید به عنوان محرک در تست رفلکس آکسون سودوموتور مورد استفاده قرار می گیرد.هم چنین برای القای انقباض عضلات صاف موش آزمایشگاهی به کار می رود.

همچنین استیل کولین کلراید به عنوان پیش ساز نوروترانسمیتر استیل کولین کاربرد داشته و در محیط های کشت سلول هم به کار می رود.در بررسی فعالیت استیل کولین استراز ازاین ترکیب به عنوان سوبسترای آنزیم بهره می برند.

شرکت بهنوژن فروش استیل کولین کلراید آزمایشگاهی و بسیار اقلام دیگر را بر عهده داشته و شما را از دغدغه خرید مواد آزمایشگاهی اصل و با کیفیت رها می کند.

برای آگاهی از قیمت استیل کولین کلراید و موجودی آن می توانید با شرکت بهنوژن تماس بگیرید و در زمان بسیار کوتاهی درخواست خود را در اختیار داشته باشید.

کلمات کلیدی :
استیل کولین کلراید

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید