مشخصات آگهی دهنده

نسوزآوران اترا
09122284210
توافقی
1402-06-22
1402-08-09
96 بار
11363271
تهران ، میدان امام خمینی ، خیابان امیر کبیر ، نبش سعدی جنوبی ، پلاک 561

نوار نسوز میکا
صنعت ابزار و يراق

نوار نسوز میکا

تحمل حرارتی تا دمای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد
کاهش حجم گازهای سمی و دودهای ناشی از حریق
ضد آب و مقاوم در برابر شوک و لرزش
غیر سمی و خنثی از مواد شیمیایی و هالوژن
مقاومت در شرایط اسیدی و قلیایی
مقاومت در برابر تابش

کاربردها
از جمله کارکردهای نوار نسوز میکا بهره ­گیری از این ماده در عایق­ های الکتریکی است. عایق الکتریکی در تعریف به موادی اطلاق می­شود که در آن امکان حرکت­ آزادانۀ­ بارهای الکتریکی نیست. با قرارگیری عایق­ های الکتریکی در معرض میادین الکتریکی، جریان الکتریکی اندکی عبور خواهد کرد. به همین دلیل در مواد عایق نیز، مقادیر جزئی الکترون آزاد حضور دارد که حامل جریان الکتریکی هستند و عایق الکتریکی با مفهوم ایده ­آل وکامل وجود ندارد.
اهم دلیل استفاده از میکا در عایق­ها آستانۀ تحمل بالایی است که در مقابل حرارت و گرما از خود نشان می­دهد، ضمن این که قادر است این خصلت را در طولانی مدّت حفظ نماید. لذا در مکان­هایی همچون ایستگاه­های­ برق، مترو، مراکز مخابراتی و صنایع نظامی از میکا بهره­ گیری می­شود. میکا از بهترین ترکیبات مدرن صنعتی جایگزین به لحاظ خواص شیمیایی و فیزیکی مناسب هست که در قیاس با سایر مواد مشابه، کمتر می­توان ماده­ای با این خصوصیات را معرفی و به بازار عرضه کرد. این ماده در مقابل اسید، باز و تحریکاتی همچون ایجاد شوک مقاوم است و از مواد غیر سمّی و ضد آب محسوب می­گردد. بنابراین میکای نواری برای استفاده در محیط­ های­ حاوی رطوبت و اسید گزینۀ مناسبی محسوب می­گردد.

نسوزآوران آترا ارائه دهنده انواع محصولات نسوز با کیفیت عالی وقیمت مناسب می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل در ارتباط باشید.
09122284210
02133113605
02133111933
آدرس فروشگاه:تهران، میدان امام خمینی، خیابان امیرکبیر، نبش سعدی جنوبی، پلاک 561.

کلمات کلیدی :
پارچه نسوز نخ نسوز نوار نسوز پکینگ نسوز سرامیک نسوز سیلیکون نسوز چسب نسوز ورق نسوز میکا نسوز فیبر نسوز ت فلون نسوز ورق لاستیکی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید