مشخصات آگهی دهنده

علی کارگر
09122152742
توافقی
1402-03-11
1402-03-24
9 بار
11362714
میدان شیخ بهایی –خیابان خدامی ر-روبروی سازمان مدیریت اکتشاف پلاک10 طبقه اول جنوبی شرکت الساپا

فروش ویژه زانتان گام
صنعت مواد شیمیایی

فروش ویژه زانتان گام

زانتان گام چیست و چه کاربردی دارد؟
زانتان گام صمغی است که توسط تخمیر میکروب‌ها به دست می‌آید. این ماده یک پلی ساکارید است. زانتان گام یک پلاستیک غیرحقیقی است که با افزایش نیروی برشی در آن، با کاهش ویسکوزیته همراه خواهد بود. ویسکوزیته زانتان گام در گستره دمای زیادی ثابت می‌ماند. زانتان گام یک پلیمر طبیعی است که توسط باکتری زانتاموناس به دست می‌آید. معمولاً این باکتری‌ها را در آزمایشگاه‌ها به دست می‌آورند. همچنین زانتان گام را از فرمانتاسیون گلوکز و لاکتوز به دست می‌آورند. زانتان گام یکی از مهمترین پلی ساکارید میکروبیولوژیکی است و کاربردهای بیشماری در صنعت امروزی دارد. یکی از خواص مهم زانتان گام، پخش شدن آن در مایع است که با محلول حاصل، خاصیت ویسکوز و پایدار می‌دهد. همچنین از زانتان گام به عنوان یک حجم‌دهنده و تثبیت کننده استفاده می‌شود. از زانتان گام در صنایع مواد غذایی و صنعت تولید دارو کاربردهای بیشماری دارد.
کاربرد زانتان گام
به غیر از فرآورده های غذایی، از زانتان گام در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود. این ماده باعث شده تا محصولات بهداشتی قوام و غلظت مناسبی پیدا کنند و به راحتی از ظرف خود خارج گردند. زانتان گام در تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی مثل خمیر دندان، انواع کرم، لوسیون بدن، شامپو، ژل مو کاربرد دارد. این صمغ در صنعت نیز کاربرد های فراوانی دارد. به دلیل مقاومت در برابر دما و pH های مختلف برای تولید محصولات صنعتی همچون قارچ کش، علف کش، حشره کش، مواد شوینده ویژه کاشی و اجاق گاز، انواع رنگ و چسب به کار می رود. بعلاوه از زانتان گام به عنوان عامل غلیظ کننده در صنعت داروسازی نیز استفاده می شود.
جهت اطلاع از قیمت و نحوه فروش از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
راههای ارتباط باELSAPA :
☎️02188062713
☎️02186017285
داخلی(305)
📲09122152742
علی کارگر
وب سایت : www.elsapaco.com
کانال تلگرام: https://telegram.me/elsapachem
صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/elsapa.chem

کلمات کلیدی :
فروش زانتان گام قیمت زانتان گام فروش زانتان گام شرکت الساپا زانتان گام صنعتی زانتان گام چینی نحوهاستفاده از زانتان گام توزیع کننده زانتان گام ویژگی های زانتان گام زانتان گام صادراتی دیتاشیت زانتان گام فروش اسنثنایی زانتان گام خرید و فروش عمده زانتان گام زانتان گام صادراتی فروشنده زانتان گام توزیع زانتان گام جدیدترین قیمت زانتان گام خواص زانتان گام تولید کنندگان زانتان گام زانتان صمغ زانتان گام اخبار زانتان گام فرمول زانتان گام نقش زانتان گام در فراورده های آرایشی بهداشتی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید