مشخصات آگهی دهنده

علی کارگر
02188062713
توافقی
1402-03-11
1402-03-24
10 بار
11362713
میدان شیخ بهایی –خیابان خدامی ر-روبروی سازمان مدیریت اکتشاف پلاک10 طبقه اول جنوبی شرکت الساپا

فروش ویژه سیانید سدیم وارداتی
صنعت مواد شیمیایی

فروش ویژه سیانید سدیم وارداتی

سدیم سیانید چیست؟ ساختار و فرمول شیمیایی سدیم سیانید
سدیم سیانید در حقیقت یک نمک سیانید غیر آلی است که در دل خود آنیون سیانید و کاتیون سدیم را جای داده است.
این ماده شیمیایی که با فرمول شیمیایی NaCN شناخته می شود، میل زیادی به جذب فلزات دارد. علت این موضوع نیز به این خاطر است که این ماده شیمیایی همانند سایر مشتقات سدیم ( به عنوان مثال سدیم بنزوات و سدیم نیتریت) مقادیر زیادی سیانید دارد. علاوه بر جذب فلز، وجود مقادیر زیادی از سیانید سبب شده است تا این نمک غیر آلی سمی نیز باشد.
جالب است بدانید که سدیم سیانید در صنعت استخراج طلا از دیرباز تا کنون نقش پر رنگی را ایفا کرده است.
این ماده شیمیایی به شکل کریستال سفید رنگ است و در صورتی که به شکل مستقیم با هوا تماس داشته باشد می تواند مقادیر زیادی از رطوبت را به خود جذب کند. با جذب رطوبت زیاد از حالت جامد می تواند به حالت مایع نیز تغییر فاز دهد.کاربرد های سدیم سیانید
فروش سدیم سیانید یکی از محصولات پر طرفدار در بین مشتریان ماست. سدیم سیانید یکی از مواد شیمیایی پر مصرف و پر کاربردی است که در معادن به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، سدیم سیانید در صنایعی نظیر فوم کاری، آب کاری و تولید مواد شیمایی دیگر نیز کارایی دارد.
سدیم سیانید با توجه به ویژگی ها و خواصی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای تولید کردن رنگدانه ها باشد. همچنین این ماده شیمیایی پرکاربرد در سنتز ترکیبات دیگر سیانیدی نیز به کار می رود، همچنین در مراحل آماده سازی حرارتی فلزات نیز از سدیم سیانید استفاده می شود.
رد پای حضور سدیم سیانید در صنایعی نظیر آبکاری، نساجی، کاغذ سازی، پلاستیک سازی و داروسازی نیز به چشم می خورد.
علاوه بر این موارد با توجه به سمی بودن ماهیت این ماده شیمیایی، استفاده از سدیم سیانید برای از بین بردن حشره ها در غالب انواع حشره کش ها نیز دیده می شود.شرکت elsapa واردکننده و فروشنده سیانید سدیم این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار تولیدکنندگان محترم قرار میدهد.
جهت اطلاع از قیمت و نحوه فروش از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
راههای ارتباط باELSAPA :
☎️02188062713
☎️02186017285
داخلی(305)
📲09122152742
علی کارگر
وب سایت : www.elsapaco.com

کلمات کلیدی :
فروش سیانید سدیم سدیم کاربرد سیانید سدیم در صنایع سیانید سدیم را از کجا تهیه کنم کاربرد سیانید سدیم عوارض سیانید سدیم مقاله سیانید سدیم سیانید سدیم وکاربردهای متنوع آن نقش سیانید سدیم در صنعت استخراج طلا تهیه سیانید سدیم سدیم سیانید خرید و فروش سیانید سدیم فرمول سیانید سدیم تامین و فروش سیانید مضرات سیانید سدیم تولید و عرضه سدیم سیانید

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید