مشخصات آگهی دهنده

زنجیره معاملاتی آریاتندر
02142057
توافقی
1403-04-04
1401-08-13
65 بار
11360044
خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه غفاری، پلاک 43، واحد 18

صفر تا صد حضور موفق در سامانه ستاد ایران
صنعت ساير خدمات صنعتی

صفر تا صد حضور موفق در سامانه ستاد ایران

وقتی اوضاع اقتصادی مناسب نیست، بهترین روش برای پیدا کردن کار جدید اینه که بریم سراغ کارفرماهایی که پول دارن. داخل ایران هم چون اکثر منابع مالی در اختیار دولت هست، به نوعی دولت بزرگترین کارفرما برای ارجاع کار به حساب میاد.
حالا دولت ایران یک سایت به نام ستاد ایران راه اندازی کرده و روزانه بالغ بر سه هزار تا آگهی خرید و فروش از پنج میلیون تا پنجاه میلیارد و به بیشتر داخل اون معرفی میکنه. و جالبه بدونید که حدود هشتاد درصد این آگهی ها بین پنج میلیون تا یک میلیارد هستند و این یعنی خیلی از افرادی که در حوزه های مختلف فعالیتی دارند، میتونن در این سامانه مشارکت داشته باشن.
اینقدر آگهی های اعلام شده توی سایت ستاد ایران زیاده و در هر موضوعی هستش و ثبت نام و مشارکت در این سامانه به حدی راحته که تقریبا اکثریت افراد در هر صنف و کسب و کاری که باشن میتونن از این فرصت ها به نحو عالی استفاده کنند.
آریاتندر از سال 1379 تا الان فعالیتش اطلاع رسانی انواع فرصت های کسب و کار در ایران بوده و از ابتدای شروع به کار سامانه ستاد ایران هم در کنار افرادی بوده که میخواستن از طریق این سامانه کار و فعالیتی رو انجام دهند. برای فعالیت در این سامانه شما به پنج گزینه نیاز دارید که همه اونها در آریاتندر انجام میشه و شما میتونید همه موارد یا یکی از اونها را انتخاب کنید تا ما در کنار شما باشیم:
1- ثبت نام در سامانه ستاد ایران و بارگزاری مدارک
2- ارائه گواهی امضا الکترونیکی و توکن
3- اطلاع رسانی آگهی های انتشار یافته بر اساس موضوع و استان
4- آموزش سامانه خرید جزئی و متوسط، سامانه مناقصه و سامانه مزایده
5- دریافت و ارسال مدارک و اسناد معاملات اعلام شده
*
*
*
وب سایت: https://ariatender.net
اپلیکیشن: https://ariatender.app
پایگاه خبری: http://ariadaily.ir
دستیار آنلاین: https://jamyar.com
تلفن: 02142057
موبایل/ واتس آپ/ تلگرام: 09123233961
ایمیل: [email protected]
آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه غفاری، پلاک 43، واحد 18 با کد پستی 1588744873
*
*
*


کلیدواژه‌ها : سامانه ستاد ایران، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، ستادایران، سامانه خرید، سامانه مناقصه، سامانه مزایده، مناقصات ستاد ایران، مزایدات ستاد ایران، خریدهای ستاد ایران، مناقصه های ستاد ایران، مزایده های ستاد ایران، خرید های ستاد ایران، مناقصه ستاد ایران، مزایده ستاد ایران، خرید ستاد ایران، آموزش سامانه ستاد ایران، گواهی امضای الکترونیکی، گواهی امضا، امضای دیجیتال، توکن، مناقصه، مزایده، مناقصات، مزایدات، ایران کد، کد کالا، کد خدمات، بارکد، برنده شدن در سامانه ستاد ایران.
"زنجیره معاملاتی آریاجم، سامانه اطلاع رسانی آریاتندر، پایگاه خبری کارفرمایان آریادیلی، دستیار آنلاین جم یار"

کلمات کلیدی :
سامانه ستاد ایران سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستادایران سامانه خرید سامانه مناقصه سامانه مزایده مناقصات ستاد ایران مزایدات ستاد ایران خریدهای ستاد ایران مناقصه های ستاد ایران مزایده های ستاد ایران خرید های ستاد ایران مناقصه ستاد ایران مزایده ستاد ایران خرید ستاد ایران آموزش سامانه ستاد ایران گواهی امضای الکترونیکی گواهی امضا امضای دیجیتال توکن مناقصه مزایده مناقصات مزایدات ایران کد کد کالا کد خدمات بارکد برنده شدن در سامانه ستاد ایران

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید