مشخصات آگهی دهنده

نگین سازه دماوند
09904501600
توافقی
1402-07-02
1401-10-07
49 بار
11359913
خیابان خاقانی مجتمع تجاری خاقانی طبقه دوم واحد سه شرکت نگین سازه دماوند

فروش کابین دوش با نازل ترین قیمت در تبریز
صنعت نصب و تعمير

فروش کابین دوش با نازل ترین قیمت در تبریز

-تولید ، فروش ، نصب و تعمیر کابین دوش
-کابین دوش و سونا از خیس شدن کف حمام شما جلوگیری نموده و به زیباتر شدن دکوراسیون حمام شما کمک خواهدکرد. همچنین استفاده پارتیشن کابین دوش و سونا، مانع رسوب و زنگ زدگی سایر لوازم موجود در حمام جلوگیری می شود. در حمام هایی که فضای کمتری دارند وجود پارتیشن الزامی است چرا که آب، ممکن است سایر لوازم حمام و سرویس بهداشتی را خیس کرده که از نظر بهداشتی باعث ایجاد آلودگی می شود.
-کابین دوشها دارای مدلهای مختلفی با متریال مختلف هستند. برخی از کابین دوشها با ورقهای پلکسی گلاس و برخی دیگر با پروفیلهای آلومینیوم پهن و بزرگ ساخته میشود. اما در عصر حاضر و با توجه به پیشرفت روزافزون علم معماری بیشتر از کابین دوشهای شیشهای فریملس استفاده میگردد. این دسته از کابین دوش ها هم با تم کلاسیک و هم با تم مدرن همخوانی دارند.
-کابین دوش ها علاوه بر تقسیم فضا، از خیس شدن بخشهای دیگر سرویس بهداشتی شما در حین حمام جلوگیری میکند و فضای شما را دکوراتیو و زیباتر مینماید.
-فروش بهترین کابین دوش با کیفیت وکمترین قیمت در کف بازار
-نصب انواع کابین دوش و شیشه دور دوشی در شکل های مختلف کیفیت عالی
-مشاوره رایگان
-با نصب تضمینی در اسرع وقت

برای مشاوره و ثبت سفارش خود تماس حاصل فرمایید.

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
کابین دوش در تبریز نصب کابین دوش در تبریز قیمت کابین دوش در تبریز اجرای کابین دوش در تبریز کابین دوش آماده در تبریز تعمیر کابین دوش در تبریز کابین دوش لوکس در تبریز انواع کابین دوش در تبریز نصاب کابین دوش در تبریز فروش کابین دوش در تبریز

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید