مشخصات آگهی دهنده

پنوال
02133990418
01
1402-12-05
1402-12-14
210 بار
11356746
لاله زار جنوبی - پاساژ ابهری - طبقه اول - پلاک ٣٥

فروش ویژه انواع بک فیلتر وانواع اکچیوتر در سایز های مختلف
صنعت اتوماسیون صنعتی

فروش ویژه انواع بک فیلتر وانواع اکچیوتر در سایز های مختلف

اکچیتور چیست؟

یک اکچیتور پنوماتیک، انرژی هوای فشرده را به حرکت دورانی و یا خطی تبدیل می کند. بدین ترتیب با نصب این اکچویتورها بر روی شیر هایی که به صورت دستی عمل می کنند و با داشتن منبع تولید هوای فشرده می توان این شیرها را توسط انرژی باد کنترل کرد. همچنین میتوان با نصیب شیر برقی نامور بر روی اکچویتور بادی، این اکچویتورها و در نهایت شیرها را به صورت برقی کنترل کرد. در صورت داشتن منبع تولید هوای فشرده انتخاب اکچویتورهای پنوماتیک نسبت به اکچویتورهای برقی به دلیل هزینه پایینتر مقرون به صرفه تر خواهند بود. این اکچویتورها می‌توانند به دو صورت فنر برگشت دار و بدون فنر برگشت(Double Acting) باشند.

بگ فیلتر چیست؟

شیر های‌برقی بک فیلتر در انواع و سایز های متفاوتی دیده می شوند که شما باید اطلاعات جامعی راجع به آن ها داشته باشید.

از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

شیر برقی بک‌فیلتر دوراویس

شیر برقی بک‌فیلتر آسکو

شیر برقی بک‌فیلتر توربو

گفتنی است که شیر های‌برقی بک فیلتر در سیستم های جمع آوری گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر کاربرد هایی که می توان برای آن نام برد استفاده در فراوری محصولات بتنی و یا فرآوری مواد غذایی و یا ریخته گری ، غبارگیری محصولات کشاورزی میباشد. باید بدانید که شیر های‌برقی بک فیلتر در ابعاد و سایز های مختلف همچون سایزهای سه چهارم اینچ ، یک اینچ و یک ویک دوم اینچ و در استاندارد های روز دنیا دیده می شوند. در حقیقت ترکیب جریان بالا، عمر طولانی و باز و بسته شدن بسیار سریع برای عملیات تولیدی بسیار قابل اعتماد و اقتصادی می باشد. مشخصه های دیگر این شیر برقی عبارت اند از : قابلیت نصب سریع و آسان چرا که دارای اتصالات فشرده سازی یک پارچه ای می باشد.

شرکت پنوال به عنوان نماینده برندهای پنوال و ولوس تمامی محصولات بگ فیلتر و اکچیتور خود را با ارائه گارانتی و زیر قیمت بازار به مشتریان عزیز می‌فروشد. اگر قصد سفارش این کالاها را با بهترین کیفیت از شرکت ما دارید، می‌توانید با شماره‌هایی که در کادر زیر قرار داده شده است، تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

کلمات کلیدی :
بک فیلتر اکچیوتر صنعت خط تولد سوییچ باکس نامور شیرتوپیشیرپروانه بال ولو ولو انگل ولو شیرپیستونی پنوال پنوماتک هیدرولیک تجهیزات صنعتی شیربرقی شیربادی عملگرپنوماتیک

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید