مشخصات آگهی دهنده

غلام باقری
09377701799
توافقی
1402-06-29
1402-07-28
115 بار
11355904
البرز کرج خرمدشت 16 متری سعدی روبروی نمایندگی ایران خودروپلاک2

دستگاه خشک کن دو کابین
صنعت ماشين سازی

دستگاه خشک کن دو کابین

دستگاه خشک کن دو کابین
استفاده از خشک کن های صنعتی کابینتی بسیار رایج شدند این خشک کن ها در ظرفیت های چند صد کیلو تا چند تن تولید می شوند. سیرکولاسیون و گردش هوای داغ در فضای کابین، سیستم های کنترلی تمام اتوماتیک هوشمند و استفاده از هوای پاک و فیلتر شده زمینه تولید محصول با کیفیت را در این خشک کن ها فراهم نموده است.

نحوه حرارت دهی به کمک مشعل و به صورت غیر مستقیم صورت می گیرد تا از سیاه شدن میوه و سبزیجات جلوگیری شود و خواص مواد خوراکی کاملا حفظ گردد.

خشک کن کابینی دارای کابینت های قفسه بندی شده است که داخل این قفسه ها سینی های متعددی از جنس گالوانیزه یا پلی اتیلن به منظور چینش مواد تعبیه شده است. عایق سازی برای مصرف بهینه و حداقل نیروی هدر رفت در این تجهیزات اهمیت بسیاری دارد. خشک کن کابینی در دو نوع دستگاه خشک کن تک کابین و دستگاه خشک کن دو کابین تولید می شود. البته با توجه به نیاز می تواند در کابین های بیشتر نیز طراحی و پیاده سازی شود.

دستگاه خشک کن دو کابینه بسیار سنگین است و برای حمل عمودی آن می توان از چرخها استفاده کنید اما برای حمل و نقل باید از چرثقیل استفاده شود چون بسیار سنگین است و باید قبل از هر کاری مکان آن را مشخص کنید بعد به فکر انتقال آن باشید و دستگاه به صورت قفسه ای است که قفسه ها از جنس پلی آتلین و گالوانیزه می باشد که به هیچ عنوان زنگ نمی زند و به صورت دو کابینه و تک کابینه تولید می شود که ما در حال حاضر به دو کابینه می پردازیم.

خشک کن های کابینتی می تواند محصولات را به صورت کیلویی و تنی خشک کند و تولید کند گردش و هوایی داغ در کابین و فیلتر شده باعث شده تا محصولات با کیفیت تولید کند و مشعل به صورت غیر مستقیم خشک می کند و تا میوه و بزیجات سیاه نشود اگر شما دستگاه خشک کن خانگی نیاز دارید این محصول بهترین گزینه است و شما در کنار آن احتمالا به یک دستگاه بسته بندی نیاز دارید.

ویژگی های دستگاه خشک کن دو کابین
کیفیت خشک کنندگی مطلوب
مشخصات فنی دستگاه خشک کن دو کابین
اندازه دستگاه: ۲۵۰x100x210 سانتی متر
وزن: –
برق مصرفی: ۳ فاز و تک فاز
طراحی هیتر به صورت مشعل گازی یا برقی با قدرت ۸۰۰۰ کالری
تعداد سینی: ۸۰ عدد از جنس پلی اتینل نسوز مخصوص مواد غذایی
گنجایش: ۲۰۰ الی ۳۰۰ کیلو محصول در هر نوبت
رنگ: با توجه به سفارش مشتری

کلمات کلیدی :
دستگاه خشک کن دوکابین دستگاه خشک کن تک کابین دستگاه خشک کن میوه دستگاه خشک کن سبزی میوه خشک سبزی خشک

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید