مشخصات آگهی دهنده

شرکت اسکای
33106060 -33953299- 33915650- 33953222
توافقی
1403-03-23
1400-10-06
139 بار
11355520
لاله زار جنوبی –پاساژ بازار صنعت- فروشگاه عمران صنعت نوین

نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا Yaskawa
صنعت اتوماسیون صنعتی

نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا Yaskawa

نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا Yaskawa
ینورترهای یاسکاوا با داشتن عملکردی دقیق و صرفه جویی در فضا و انرژی. همواره انتخاب اول دست اندرکاران اتوماسیون صنعتی در جهان بوده است. شرکت Iran Omron به عنوان نماینده یاسکاوا در ایران در حال حاضر تمامی توانهای درایو یاسکاوا را آماده تحویل دارد.

برای اطلاع از قیمت فروش و مدلهای مختلف اینورتر یاسکاوا Yaskawa با نمایندگی یاسکاوا Yaskawa ایران امرن تماس بگیرید.

با توجه به فروش میلیونی که اینورتر یاسکاوا در کل دنیا دارد، اینورتر‌های این شرکت دارای مدل‌ها و کاربردهای متنوعی نیز هستند. برای خرید اینورتر یاسکاوا حتما باید تفاوت این مدل‌ها را بدانید.

برای مثال سری L1000، اینورتری مختص به آسانسور می‌باشد و سری A1000 معمولا در کاربردهای عمومی بکاربرده می‌شود. اما سری J1000 محصولی مشترک از دو شرکت امرن و یاسکاوا می‌باشد.

شرکت یاسکاوا در ساخت این محصول تنوع بسیار زیادی به خرج داده است و همچنین طول عمر آن‌ها بسیار بالا می‌باشد. مهم‌ترین سری اینورتر‌های تولید شده از شرکت یاسکاوا، اینورتر V1000 می‌باشد. به عبارتی می‌توان گفت که از گسترده‌ترین انواع اینورترها می‌باشد.

دریافتنماینده یاسکاوا Yaskawa

ویژگی‌هایی که این سری اینورتر را از سایر مدل‌ها جدا می‌کند عبارت‌اند از :

نصب بسیار آسان» حداقل ده سال طول عمر مفید» نرخ پایین خرابی برای مثال در هر 1000 تا 1 عدد» قابلیت استفاده به عنوان فیدبک سرعت موتور» برخوردار بودن از نمایشگر ال ای دی و کیبورد» تنظیم خودکار بسیار آسان» طول عمر بالای خود اینورتر و قطعات آن و …نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا،قیمت اینورتر یاسکاوا در نمایندگی یاسکاوا تهران

Iran Omron نماینده فروش درایو یاسکاوا،سرو موتور یاسکاوا،سرو درایو یاسکاوا برخی از محصولات یاسکاوا ایران: درایو آسانسور یاسکاوا،درایو پله برقی یاسکاوا،اینورتر v1000 یاسکاوا،اینورتر l1000 یاسکاوا،سرو موتور یاسکاوا،سرو رایو یاسکاوا،درایو a1000 یاسکاوا،اینورتر جدید ga500 یاسکاوا،اینورتر جدید ga700 یاسکاوااینورتر یاسکاوا | درایو یاسکاوا | نمایندگی یاسکاوا

اینورتر یکی از محصولات مهم و از اجزای جدا نشدنی مورد استفاده در صنعت است. کاربرد فراوانی دارد و در کل هر جا که نیاز باشد جریان برق DC به AC تبدیل شود استفاده از اینورتر اجتناب ناپذیر است. روز به روز استفاده از اینورتر ها گستردگی بیشتری می یابد و از این رو شرکت های مختلف بسیاری تلاش کرده اند به تولید اینورتر بپردازند. اما شرکت یاسکاوا ژاپن که از قدیمی ترین و مهم ترین شرکت های تولید کننده اینورتر در سراسر دنیاست با توجه به کیفیت بالای محصولاتش توانسته در رأس این شرکت ها قرار بگیرد و سالانه میلیون ها نسخه از اینورتر های خودش را در سطح دنیا بفروشد. ما در ایران امرن به عنوان نماینگی یاسکاوا در ایران محصولات این شرکت را با قیمتی مناسب عرضه میکنیم

https://iranomron.com/yaskawa-inverter


اینورتر یاسکاوا Yaskawa یکی از پرکاربردترین درایوهای موجود در بازار بوده و در همه صنایع کشور مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت مناسب و قابلیتهای فراوان درایو Yaskawa باعث شده که استفاده از این درایو در صنایع مختلف روزبه‌روز بیشتر شود.

بهترین قیمت درایو یاسکاوا را از نمایندگی یاسکاوا (شرکت اسکای) بخواهید. | نماینده Yaskawa در ایران|
اینورتر یاسکاوا
نماینده یاسکاوا
نمایندگی یاسکاوا
اینورتر YASKAWA
نماینده YASKAWA
نمایندگی YASKAWA

کلمات کلیدی :
اینورتر یاسکاو نماینده یاسکاوا نمایندگی یاسکاوا اینورتر YASKAWA نماینده YASKAWA نمایندگی YASKAWA

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید