مشخصات آگهی دهنده

تولید ورق و کارتن های بسته بندی
02634760476
توافقی
1400-03-28
1400-04-27
118 بار
11352843

تولید ورق و کارتن های بسته بندی
صنعت بسته بندي

تولید ورق و کارتن های بسته بندی

شرکت مهندسین خبره میهن در سال 1377 فعالیت خود را در زمینه تولید جعبه های کارتنی آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی تولید ورق کارتنی نیز به فعالیت های شرکت افزوده شد. امروز شرکت مهندسین خبره میهن به عنوان یکی از شرکت‌های خوشنام و معتبر در صنعت بسته‌بندی و تولید ورق و جعبه های کارتنی مشغول به کار است و یکی از شرکت‌های اصلی هلدینگ بسته‌بندی خبره میهن محسوب می‌گردد. دیگر شرکت‌های این گروهِ بسته‌بندی، در زمینه تولید کاغذ بسته‌بندی، تولید و تجارت کارتن بازیافتی (آخال) و تجارت کاغذ و ورق کارتن فعالیت می‌کنند.
این شرکت قادر به تولید انواع ورق‌های سه‌لایه، چهارلایه، پنج‌لایه و هفت‌لایه می‌باشد. لازم به ذکر است که تنها تعداد معدودی از شرکت ها در ایران قادر به تولید ورق کارتنی هفت‌لایه هستند. اهمیت ورق هفت‌لایه در آن است که در بسیاری از موارد می‌تواند بسته‌بندی بسیار مقاومی ارائه کند که جایگزین بسته‌بندی‌های فلزی و چوبی گردد. در عرصه تولید جعبه‌های کارتنی نیز طیف وسیعی از صنایع از قبیل لوازم خانگی، مواد غذایی و کشاورزی، مرسولات پستی، لوازم التحریر، قطعات صنعتی، پوشاک و منسوجات، لوازم بهداشتی، شوینده و آرایشی و ... سال‌هاست که مشتری این شرکت هستند و از خدمات شرکت استفاده می‌کنند.
ضمناً محافظت از محیط زیست از مهم ترین ارزش‌های این شرکت است. یکی از دلایل فعالیت بنیانگذاران این شرکت در حوزه بسته‌بندی کارتنی، سبز بودن و بی‌ضرر بودن این صنعت برای محیط زیست بوده است.

کلمات کلیدی :
کارتن سازی ورق سازی کارتن 7 لایه کارتن 5 لایه کارتن بسته بندی کارتن کارتن رویه سفید کارتن رویه قهوه ای چاپ فلکسو چاپ افست کارتن لمینیتی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید