مشخصات آگهی دهنده

تولید آلومینای 1تا 5 میکرون
09981234060
توافقی
منقضی
1400-07-15
113 بار
11351286
اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی

تولید آلومینای 1تا 5 میکرون
صنعت ساير خدمات صنعتی

تولید آلومینای 1تا 5 میکرون

شرکت رایکا صنعت افرند زمینه تولید و بومی سازی انواع پودرهای سرامیکی در سایزهای نانو متر، زیر میکرومتر و میکرومتر در حال فعالیت می باشد .
از محصولات اصلی شرکت رصا به پودر سرامیکی آلومینا( اکسید آلومینیوم) با فازهای گاما و آلفا اشاره کرد. از عمده این کاربردها می توان به صنعت کاشی سرامیک به عنوان بدنه خام، لعاب، انگوب (Engobe)، خمیرشیشه (Frit)، صنعت چینی آلات بهداشتی و ظروف، صنعت پولیش به عنوان پولیش رنگ ، سطوح فلزی، شیشه و جواهرات، صنعت نسوز به عنوان آجر نسوز و جرم نسوز، صنعت کامپوزیت به منظور ساخت پلیمر های ضد سایش، رنگ های مقاوم به حرارت و مصالح ساختمانی سد حرارتی، صنایع تولید سرامیک های پیشرفته و مهندسی نظیر گلوله های سرامیکی، مقره، والو سرامیکی و ...، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان کاتالیست و مولکولار سیو، صنعت دی الکتریک ها، اشاره نمود.
چرا آلفا آلومینا رصا؟
درصد بالای فاز آلفا (98%)
اندازه دانه 1 تا 5 میکرون (D50:2μm)
سطح ویژه مطلوب(BET:6)
توزیع اندازه دانه یکنواخت
قیمت رقابتی
خلوص 99.4%

شرکت دانش بنیان رایکا صنعت افرند (رصا) تولید کننده آلفا آلومینا (اکسید آلومینیوم)، آلومینا اکتیو، آلومین و آلومینا کلسینه شده می باشد.
آلومینای 1تا 5 میکرون (مش 2500<) مخصوص صنایع پولیش سنگ، فلز و رنگ، صنایع شکل دهی و ساخت قطعات مهندسی سرامیکی، صنایع رنگ و رزین به عنوان رنگ ضد حرارت و پلیمر ضد سایش و صنعت نسوز به عنوان آجر و جرم نسوز است. این آلفا آلومینا(کلساین آلومینا) تولیدی بسیار ریز دانه با توزیع یکنواخت می باشد.
شرکت رصا با بهره گیری از تکنولوژی بومی تولید آلومینا قادر به تولید آلومینا با فاز گاما(آلومینا اکتیو) تا فاز آلفا آلومینا (آلومینا کلسینه شده) در اندازه دانه های مختلف از 1الی5 میکرومتر تا 55الی60 میکرومتر می باشد.
با مراجعه به وب سایت rasatech.co می توانید اطلاعات بیشتر از کلیه محصولات و خدمات ما کسب کنید و با ما درتماس باشید.

کلمات کلیدی :
آلومینا آلومینا صنعتی پولیش فلز پولش سنگ گاما آلومینا آلفا آلومینا صنعت پولش آجر نسوز والو سرامیکی کاتالیست

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید