مشخصات آگهی دهنده

توری پارسه
02166302981
توافقی
1403-03-30
1403-04-15
917 بار
11343350
بازار آهن شادآباد مجتمع پارس فلز بلوک d پلاک 4

توری پارسه
صنعت آهن آلات

توری پارسه

توری پارسه
به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندهای توری استیل در ایران، از طریق فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد. جهت شناخت ویژگی های این نوع توری با ما همراه باشید.
توری استیل یکی از توری های پرکاربرد در صنعت می باشد که عموما جهت صافی و برای جلوگیری از عبور ناخالصی ها کاربرد دارد. انواع مختلفی از توری استیل در بازر موجود می باشد، اما آنچه که در تولید توری استیل مورد توجه قرار می گیرد، ضخامت مفتول و نوع چشمه آن است. بسته به نوع نیاز، ضخامت فتول ممکن است بسیار کم یا زیاد باشد. چشمه مورد نظر نیز بسته به نوع کاربری می تواند متفاوت باشد.
از جمله برندهای معتبر در زمینه توری استیل در بازار ایران، توری پارسه می باشد. این نوع توری به دلیل کیفیت مناسب و طول عمر بالا یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید توری های استیل به شمار می آید.
انواع
توری استیل که به توری استنلس نیز مشهور می باشد، در مدل ها و انواع متنوعی در سطح بازار موجود است. از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

توری استیل ساده
توری استیل جناقی
توری استیل سنگ شکن
توری استیل جودون
توری استیل ضخیم صنعتی
توری استیل ضد اسید
توری استیل ضد آب
توری استیل ضد گرما

شرکت صنعتی پارسه نمایندگی توری و مفتول شرکت kos کره را در ایران دارا بوده و با توجه به خط تولید بافت انواع مختلف چشمه ها و ضخامت¬های متنوع مفتول ، انواع مشهای صنعتی مورد نیاز صنایع مختلف در ایران را تولید و عرضه مینماید¬.
از ویژگیهای این توری¬ها میتوان به عدم آلایندگی ، عدم خورندگی وهمچنی استیل های نسوز و نگیر در انواع آلیاژها اشاره کرد.
304 : در مواد که مواد با خورندگی پایین و دمای متوسط

316 : در مواد با خورندگی بالا که حاوی اسیدهای رقیق هستند

• در مواردی ک مواد عبوری از توری استیل دمایی بالایی دارد از توری¬های نسوز استفاده میشود چرا که دما باعث خورندگی واکسید شدن مش میشود

کلمات کلیدی :
توری توری استیل مش توری استنلس استیل توری حصاری توری جوشی توری پرسی توری مرغی توری پلاستیکی توری پلیمری توری استیل 304 توری استیل316 تولیدکننده توری اسنلس استیل قیمت توری

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید