مشخصات آگهی دهنده

نمایندگی فروش انواع گردبرهای آهن ، چوب ، استیل ، بتون و
021-66716818 /021- 66716204
توافقی
1397-06-22
1400-10-24
2039 بار
11319069
تهران خیابان امام خمینی

نمایندگی فروش انواع گردبرهای آهن ، چوب ، استیل ، بتون و سنگ
صنعت تراشكاری

نمایندگی فروش انواع گردبرهای آهن ، چوب ، استیل ، بتون و سنگ

«بسمه تعالی»
صنعت پرداز نوین
"کیفیت شعار ما نیست، اعتبار ماست"
قابل توجه مشتریان عزیز :
"ارسال رایگان به سراسر کشور برای سفارشات بیشتر از 300 هزار تومان"
www.sanatpardazenovin.com
مته های گرد بر در جهان به کارایی بالا و عمر طولانی و قابل اعتمادی معروف هستند.
* این مته ها به صورت وسیعی در صنایع ساختمان سازی ،کشتی سازی ،صنایع پتروشیمی و همچنین بسیاری صنایع دیگر کاربرد دارند.
گردبری:
سوراخکاری و گردبری با استفاده از مته گردبرهای پربازده ترین روش موجود برای ایجاد سوراخ های از قطر 12mm تا 130mm می باشد و عمق این گردبرها در چهار اندازه 30mm ، 100mm , 75mm , 55mm میلی متر می باشند.
مته گردبرهای HSS
در این گردبرها دندانه های متعدد تنها دورسوراخ مورد نظر را بریده و یک پولکی در وسط آن را باقی می گذارند .
ضخامت تیغه گردبر حدوداً 6 میلی متر است ودر حقیقت هیچ اهمیتی ندارد. شما چه سوراخی می خواهید ایجاد کنید بلکه فقط کافی است یک نوار باریک دور سوراخ را براده برداری کنید.
از آنجایی که که سطح براده بردار در مته های گردبر در چندین دندانه تقسیم شده اند ، این مته ها برای مدت بیشتری تیز می مانند و حدود 5 الی 01 برابر مته های معمولی ( توپر ) می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
در سوراخکاری توسط گردبرها به پیش سوراخکاری ( پیش مته ) و یا استپ دریل احتیاجی نمی باشند. سطح سوراخ ایجاد شده توسط گردبرها صاف بوده و احتیاجی برقو ندارد.
مته های گردبر HSS عمق سوراخکاری 75mm مته های گردبر HSS :
این مته ها با طراحی منحصر به فرد و دندانه های خاص خود یک برش تمیز ، پیشروی سریع ، لرزش کم و سطح سوراخ صاف و عمر ابزار طولانی را تامین می کنند که برای سوراخکاری بسیار مقرون به صرفه بوده و عملکردی به مراتب بهتر از مته های توپر قدیمی دارند.
گردبرهای HSS قابلیت استفاده در تمامی انواع دریل های مگنت را دارند و می توانند به صورت گسترده در سوراخکاری آهن ، مس ، آلومینیوم ، استیل و پلاستیک به روی سطوح صاف و یا حتی لوله مورد استفاده قرار بگیرند.
هم اکنون مته های گردبر HSS مقبولیت بسیار بالایی در بازار پیدا کرده اند و سری کامل آن برای نیازهای مختلف مصرف کنندگان موجود می باشد.
مته های گردبر HSS گردبرها یک سوراخ را در سه مرحله ایجاد می کنند.
پین راهنما با دقت مرکز سوراخ را مشخص کرده و روی سمبه زده شده می نشیند.
هنگام شروع سوراخکاری پین راهنما با توجه به فشاری که به فنر پشتش می آورد بالا رفته و اجازه ورود آب صابون به فضای داخل مته و رسیدن آن به دندانه ها را میدهد.
هنگام پایان سوراخکاری پین با توجه به فشار فنر جمع شده در پشتش ، پولکی را از داخل مته به بیرون پرتاپ می کند و درنهایت شما یک سوراخ تمیز با سطحی صاف دارید.
برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید:
وب سایت : www.sanatpardazenovin.com
ایمیل : [email protected]

کلمات کلیدی :
گردبر گردبر آهن گردبر چوب گردبر استیل گردبر بتون گردبر بتن گردبر سنگ گردبر الماسه گردبر الماسه بتن گردبر الماسه بتون گردبر شیشه دنباله گردبر دنباله گردبر کوچک دنباله گردبر بزرگ مته گردبر فرز گردبر گردبر چینی گردبر ارزان گردبر آلمانی گردبر لب الماس گردبر کبالتدار گردبر ال ایکس گردبر اصلی خرید گردبر فروش گردبر واردات گردبر قیمت گردبر انواع گردبر بهترین قیمت گردبر

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید