مشخصات آگهی دهنده

سرویس و نگهداری آسانسور در تهران,سرویس ماهیانه آسانسور
55090971
توافقی
1397-01-30
1397-02-29
8700 بار
11298338
تهران نو

سرویس و نگهداری آسانسور در تهران,سرویس ماهیانه آسانسور در تهران
صنعت نصب و تعمير

سرویس و نگهداری آسانسور در تهران,سرویس ماهیانه آسانسور در تهران

شرکت بالابر سازان فراز از سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه خدمات در زمینه سرویس ، تعمیر و نگهداری آسانسور وارد چرخه صنعت آسانسور شده و با آموزش نیروهای متخصص خود در این امر مهم با توکل به خدای متعال در سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی با ثبت شرکت ، وارد چرخه رقابت شد.
-------------------------------------------------------------------------------------------
سرویس و نگهداری آسانسور در تهران
شرکت بالابر سازان فراز با تمرکز و الگو قرار دادن مقوله سرویس و نگهداری آسانسور به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی ، سعی در رفع مشکلات داشته و با داشتن برنامه ریزی دقیق و نیروهای مجرب و آموزش دیده ، مقوله سرویس و نگهداری را به صورت تخصصی انجام و حیطه اصلی کار خود را نیز روی موضوع سرویس و نگهداری آسانسور در تمام نقاط تهران اعم از سرویس و نگهداری آسانسور شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران ، غرب تهران و مرکز آن قرار داده است.

تکنسین های شرکت با هماهنگی قبلی و طبق برنامه از پیش تعیین شده نسبت به سرویس اقدام کرده و به محل پروژه اعزام می شوند و چکاب کل آسانسور را اعم از روغنکاری آسانسور ، روغنکاری قطعه های محرک و ریل های آسانسور و ریگلاژ کلیه نقاط آسانسور به نحو احسن انجام داده و همچنین هر ۶ ماه یک بار نیز نسبت به انجام جنرال سرویس اقدام نموده تا کلیه قطعات آسانسور اعم از قطعات ثابت و متحرک و سیستم ایمنی به صورت کلی مورد بازرسی قرار گیرد.
سرویس ماهیانه آسانسور در تهران
------------------------------------------------------------------------------------------
تعمیر و بازسازی آسانسورهای قدیمی
آسانسورهای نصب شده به دلایلی نیاز به تعمیر و بازسازی مجدد پیدا می کنند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم
– فرسوده شدن قطعات موردی استفاده شده
– استفاده از قطعات و تجهیزات با کیفیت پایین و نامناسب.
– شرایط نامطلوب نصب که توسط افراد غیر آموزش دیده آنجام می پذیرد.
شرکت بالابر سازان فراز با تکیه بر خداوند متعال و نیروهای آموزش دیده و مجرب خود و با استفاده از تجهیزات و قطعات مدرن و با کیفیت ، آماده بازسازی و تعمیر آسانسورهای شما عزیزان در همه جای میهن عزیزمان می باشد.
------------------------------------------------------------------------------------------
مشاوره رایگان در زمینه آسانسور
مشاوره تخصصی در زمینه آسانسور در شرکت بالابر سازان فراز به صورت رایگان و با در نظر گرفتن مشخصات و شرایط پروژه ، موقعیت ساختمان و … بر اساس نیاز مشتری بوده و بهترین و کاربردی ترین سیستم و در عین حال مقرون به صرفه را انجام می دهد.
شرکت بالابر سازان فراز با داشتن دانش و تجربه ، قادر به ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه تعمیر موتور های گیربکس و موتورهای گیرلس میباشد.ساخت فلگه گیربک س انواع موتور ها و کلیه خدمات تعمیر موتور نیز از توانایی های این شرکت میباشد. فروش آسانسورهای هیدرولیک و گیرلس نیز از جمله فعالیت های این شرکت میباشد

انتخاب موارد زیر در راه اندازی آسانسورهای با کیفیت خوب هائز اهمیت می باشد :
۱٫ کیفیت اجناس
۲٫ کیفیت نصب
۳٫ کنترل و استاندارد بودن تجهیزات نصب شده

انتخاب نوع تجهیزات در حرکت و عمر مفید آسانسور اهمیت بسزایی دارد.
برای برقراری تماس با شرکت می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده نمایید.

دفتری مرکزی : 55090971 – 021
پشتیبانی فنی و شیفت شب:09190310565
ایمیل : [email protected]

آدرس وبسایت : www.bs-elevator.com

کلمات کلیدی :
سرویس آسانسور سرویس و نگهداری آسانسور سرویس آسانسور در تهران سرویس و نگهداری آسانسور سرویس 24 ساعته آسانسور سرویس و نگهداری شبانه روزی آسانسور سرویس آسانسور جنوب تهران سرویس آسانسور تهران پارس روغنکاری آسانسور تعویض روغن آسانسور جنرال سرویس آسانسور چک لیست سرویس ماهیانه آسانسور سرویس ماهیانه آسانسور در تهران بزرگ

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید