مشخصات آگهی دهنده

جوهر ضدجعل امنيتي نامرئي پرينتري چاپي
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
8870 بار
11269536
مشهد

جوهر ضدجعل امنيتي نامرئي پرينتري چاپي
صنعت مواد شیمیایی

جوهر ضدجعل امنيتي نامرئي پرينتري چاپي

شركت درخشان سپهر توس سهامي خاص شركت توليدي ، تحقيقاتي ، مشاوره اي است كه طيف گسترده اي از تركيبات شيميايي را خدمات دهي مي كند . اين شركت علاوه بر توليد انواع رسوبگير و عرضه انواع جوهر امنيتي و ضد جعل در زمينه توليد و راه اندازي خطوط انواع تركيبات شيميايي مشاوره مي دهد. اين شركت ارائه دهنده صدها فرمول از تركيبات مختلف مي باشد و در زمينه تحقيقاتي علاوه بر ثبت 20 اختراع و تحقيق بر روي صدها فرمول آماده خدمت دهي در زمينه آناليز و واگذاري فرمولاسيون بسياري از تركيبات است . اين شركت آماده توليد سفارشات شما بصورت نيمه صنعتي مي باشد .انواع تركيبات مختلف شامل:

1- انواع رنگ ،جوهر ، رزين ، كاغذ ضد آب ، بازيافت كاغذ و .....

2- انواع چسب ، تينر ، روغن برش ، گريس و .......

3- انواع مواد شوينده و پاك كننده ، انواع سفيد كننده و لوله باز كن و......

4- انواع صابون و شامپو و مايع دستشويي و ظرفشويي و......

5- ضد يخ ، ضد جوش ، آب رادياتور ، شيشه شور و .....

6- انواع واكس و پوليش كفش ، مبل ،اتومبيل ، مايع و جامد و......

7- ساخت پارافين ژله اي ، شمع شعله رنگي ،شمع معطر ، شمع شعبده و شوخي و.....

8- انواع روغن لحيم و فلاكس جوشكاري لحيم ، طلا ، نقره و......

9- بنتونيت فعال ، كربن فعال و انواع مواد تصفيه كننده و.......

10- پيگمنتهاي شب تاب و يووي و حرارتي و نوري و .....

11- انواع مواد اوليه صنعت آبكاري شامل براقي ، نرم كن ، كفي و ......

و فرمولهاي متفرقه شامل صدها فرمول تركيبات مختلف

12- خاك ژله اي و تركيبات پليمري

13- انواع رسوبگير و ضد رسوب و تركيبات ضد خوردگي

14- بتون سبك ، فوم بتن و انواع تركيبات سبك كننده پليمري و ساختماني

معرفي انواع جوهرها و رنگهاي ضد جعل و امنيتي

جوهرها و رنگهاي ضد جعل و امنيتي به چند گروه اصلي تقسيم مي شوند و هر گروه نيز شامل چند نوع جوهر و رنگ با خواص متفاوت مي باشد .

گروه بندي جوهرهاي امنيتي:

1- جوهرهاي نامرئي

2- جوهرهاي مرئي ضد جعل

3- جوهرهاي شوخي

4- جوهرهاي واترمارك نوري – يووي
جوهرهاي امنيتي طيف نور آبي

جوهرهاي نامرئي: شامل جوهرهاي واترمارك نوري ، واترمارك يووي ، واترمارك حرارتي و واتر مارك خطاي ديد مي شود.

جوهرهاي مرئي ضد جعل : شامل جوهرهاي مولتي كالر ، لومينانس و فسفرسانس مي باشند .

جوهرهاي شوخي : شامل جوهرهاي محو شونده ، مرئي شونده در آفتاب و مرئي شونده با گذشت زمان مرئي مي شود.

طيف وسيع جوهرهاي ضد جعل باعث شده تا براي موارد با طيف گسترده اي معرف شوند . انواع جوهرهاي پايه آب ، پايه الكل ، پايه حلال ، پايه رزيني ، جوهرهاي چاپ رويpvc و پلاستيك ، چاپ با سيلك ، مهر و تامپو و ليتو گرافي

نمونه مصارف اين جوهرها شامل كليه ا سناد مالي و تجاري شامل چك ، سفته ، اوراق بهادار ،بسياري از كالاهاي تجاري و صنعتي ، بليتهاي شهر بازي ، كارت تردد ، كارت ساعت ، انواع فاكتور ، برگه هاي استعلام ،معرفي نامه ، تاييد نامه ، مدارك تحصيلي ، نامه هاي محرمانه ، كارتهاي شناسايي.

امروزه بسياري از توليد كنندگان جهاني با استفاده از جوهرهاي امنيتي باعث جلوگيري از جعل محصولاتشان توسط توليد كنندگان كالاهاي تقلبي مي شوند.

شركتهاي بزرگ كليه اسناد مالي و تجاري خود را با استفاده از جوهرهاي امنيتي ضد جعل مي سازند و حتي تجار و بازرگانان براي جلوگيري از سوء استفاده هاي مالي با استفاده از اين جوهرها چك ها و سفته ها و اسنا د مالي خود را بيمه ضدجعل مي كنند.

1- جوهرهاي نامرئي : شامل جوهرهاي واترمارك نوري ، يووي ، حرارتي ، و خطاي ديد

1-A واترمارك نوري : اين نوع جوهر بخاطر اينكه تصور مي شود بجاي جوهر رنگي از آب استفاده شده و در حالت عادي غير قابل روئيت است به جوهر واترمارك معروف گرديده است. اين نوع جوهر شامل دو نوع جوهر واترمارك نوري تيره و روشن مي شود.

1-A -1:جوهر واترمارك نوري تيره : اين نوع جوهر سفيد رنگ است بر پايه پليمر ساخته شده و خاصيت جلوگيري از عبور نور آن باعث مي شود تيره و سياه به نظر برسد . اين نوع جوهر در اسكناس در قسمت عكس محو به كار برده مي شود .

بخاطر سفيد بودن بايد روي كاغذ سفيد استفاده شود و در صورت رنگي بودن كاغذ نياز است رنگ آن توسط جوهر رنگي با رنگ كاغذ يكسان شود . اين جوهر شامل دو نوع حلال در آب و حلال در حلالهاي نفتي بوده كه نوع حلال در آب آن ديرتر خشك مي شود بنابراين براي چاپ سيلك و چاپ با مهر مناسبتر است. نوع ديگر اين جوهر بخاطر زود خشك شدن بايد به سرعت در فرآيند چاپ استفاده شود. ماندگاري زمان طولاني اين دو نوع جوهر در محيط بسته و به دور از نور صورت مي گيرد.

1-A -2:جوهر واترمارك نوري روشن: اين جوهر پس از استفاده و در زماني كه در نور گرفته مي شود روشن تر از كاغذ به نظر مي رسد . پايه اين جوهر آب و الكل مي باشد و كاملا شفاف است .

1-B :جوهر واترمارك خطاي ديد: اين جوهر بخاطر اينكه سبب خطاي ديد مي شود به اين نام ناميده مي شود . پايه آن آب و الكل است و جوهري است كاملا شفاف و كمي غليظ.

زماني كه اين جوهر روي كاغذ استفاده شود در حالت عادي قابل روئت است بصورت شيشه اي و شفاف ، اما زماني كه در نور گرفته مي شود محو مي گردد. و از اين نظر بر عكس جوهرهاي واترمارك نوري عمل مي كند .

1- C :جوهر واترمارك حرارتي : اين نوع جوهر در مقابل حرارت واكنش نشان داده و تغيير رنگ مي دهد و يا رنگي مي شود و پس از برداشتن حرارت به حالت اوليه برمي گردد. نمونه هاي دما پايين اين جوهر كه در تراول چك ها كاربرد دارد بخاطر سطح امنيتي بسيار بالاي خود در بازار وجود ندارد و فقط در اختيار بانك مركزي است . اما نمونه هاي موجود در بازار با دمايي بالاتر از دماي بدن فعال مي شوند . اين جوهرها در دماهاي بالاتر از 60 درجه تغيير رنگ مي دهند . اين جوهر شامل دو گروه جوهر است.

1-C-1: جوهر واترمارك حرارتي بي رنگ به رنگي : همانطور كه از نامش مشخص است بر اثر حرارت از حالت بي رنگ به رنگي در مي آيد و پس از رفع حرارت دوباره بي رنگ مي شود . اين جوهر پايه آب و الكل دارد.

1-C-2: جوهر واترمارك حرارتي رنگي : اين جوهرها در مقابل حرارت از رنگي به رنگ ديگر در مي آيند و پس از رفع حرارت به رنگ اوليه خود باز مي گردند . براي مثال از زرد به سبز ، از قرمز به سورمه اي و از نارنجي به بنفش – پايه اين جوهر نيز آب و الكل است.

D-1: جوهرهاي واترمارك يووي : طيف وسيعي دارد بخاطر ارزان تر بودن و استفاده راحت تر و سطح بالاي امنيتي آن طرفداران زيادي دارد و بيشترين ميزان استفاده را دارد. از اين نوع جوهر ها در اسكناس ها و تراول ها و ديگر اسناد مهم استفاده مي گردد كه البته انواعي كه در اسكناس و تراول كاربرد دارد فقط در اختيار بانك مركزي است و در بازار يافت نمي شود

www.skygreen.ir
www.sepehrshimi.presianblog.ir
www.shimisepehr.javanblog.com
http://skygreenshop.behinblog.com/
http://skygreenshop.bgz.ir/
http://skygreenshop.clooblog.com/
http://skygreenshop.persianblog.ir/
http://skygreen.mahblog.com/
http://skygreenshop.javanblog.com/
http://skygreenshop.parsfa.com/
http://skygreen.blogdoon.com/
http://skygreenshop.persianblog.ir/
http://skygreenshop.nikblog.com/
http://skygreenshop.loxblog.com/
http://skygreenshop.shakheh.com/
http://skygreenshop.blogsky.com/
http://skygreenshop.blogpa.ir/
http://skygreenshop.hamiblog.com/
http://skygreenshop.farsblogs.com/
http://skygreenshop.newblogfa.com/
http://www.skygreenshop.samenblog.com/
http://skygreenshop.mahtarin.Com
http://skygreenshop.loxblog.ir
http://skygreenshop.loxtarin.com
http://skygreenshop.glxblog.com
09155157348
09156234059
05112430751
05112430750
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

کلمات کلیدی :
جوهر ضدجعل امنيتي نامرئي پرينتري چاپي

گزارش تخلف

نظرات

  1. پیام بازرگان

    1394-01-21

    احترام وسلامبا منشغل که ازاونجا اهمیتبرایم انحفظ و امنیت و داردکار وسر دار بهااوراق واسناد با میگیردقرار بالاییاهمیتازمن امثالبرای اگهی این داردزیادی

ثبت نظر جدید