مشخصات آگهی دهنده

دکتر میدیا رحمانی
09330668585
توافقی
1403-04-24
1403-04-22
15 بار
11366807
سعادت آبادپل مدیریت بعدد از علامه

آب درمانی وحرکات اصلاحی (هیدروتراپی)
خدمات مشاوره

آب درمانی وحرکات اصلاحی (هیدروتراپی)

بسیاری از بیماری هارا می توان با استفاده از ورزش درمان کرد ویا اینکه از پیشرفت آنها جلوگیری کرد که اصطلاحا ورزش درمانی و حرکات اصلاحی نامیده می شود.آب درمانی بهترین روش برای کمک به باز توانی افراد بعد از عمل های جراحی و مناسب برای افراد با مشکلات ارتوپدیک-نورولوژیک- سایکولوژیک می باشد. دکتر میدیا رحمانی با بیش از 15 سال تخصص در زمینه ارائه خدمات آموزشی تندرستی در همکاری با پزشکان متخصص وبا استفاده از جدید ترین متدهای آب درمانی مبتنی بر اصول علمی و عملی در دنیا پذیرای عزیزانی است که از ناتوانی های عملکردی در ستون فقرات -دیسک کمر-دیسک گردن- آرتروز- تنگی کانال-درد سیاتیک و..... رنج میبرند.
همچنین اگر خودتان یا فرزندان عزیزتان دچار ناهنجاری های ساختار قامتی شده اید ویا مشکلاتی مانندزانوی ضربدری-زانوی پرانتزی- شست کج- لوردوز(گودی کمر)کایفوز-اسکولیوز-سربه جلو-افتادگی شانه ها و.... دارید می توانید با استفاده از برنامه های تجویزی دکتر رحمانی جلوی پیشرفت این ناهنجاری هارا بگیرید تا درمان شود.
توجه فرمائید که دکتر فقط برای شما و متناسب با علائم بالینی و درد و ناتوانی برای شما برنامه آب درمانی طراحی می نماید که شما خودتان می توانید در هر استخری برنامه را اجرا نمائید.
لطفا برای دریافت برنامه مدارک پزشکی(MRI)و .... را به شماره 09128880874 واتساپ نمائید.

کلمات کلیدی :
آب درمانی هیدروتراپی آکواتراپی مربی آب درمانی تهران

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید