مشخصات آگهی دهنده

فروشگاه اینترنتی ثانی تن
09190926579
توافقی
1403-04-27
1403-03-20
25 بار
11366563
تهران، شهرک راه آهن، بلوار کاج، سروستان نهم، هجده متری سروستان، نبش کوچه دهم، پلاک 53، طبقه همکف

راکت بازرسی بدنی فلزیاب ثانی تن MD101 و MD102
خدمات خدمات بازرگانی

راکت بازرسی بدنی فلزیاب ثانی تن MD101 و MD102

امروزه، حفظ امنیت اطلاعات افراد و اماکن، از اهمیت بالایی برخوردار است. راکت‌ بازرسی بدنی فلزیاب (موبایل یاب، سیگنال یاب) در واقع یک محصول کمک بازرسی هستند که هر روزه پیش از پیش مورد نیاز و توجه اماکن و مراکزی مانند مدارس، کارگاه‌های تولیدی و … قرار گرفته اند که همواره در حال تفتیش بدنی افراد به صورت سنتی و دستی هستند. از این رو به کارگیری تجهیزات و روش‌های نوین برای ارتقای امنیت این مراکز، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
از مزایای استفاده از راکت فلزیاب میتوان به ،پیشگیری از ورود کالاهای ممنوعه،افزایش سرعت در بازرسی ،کاهش تنش و درگیری ،حفظ حریم خصوصی و… اشاره کرد .

راکت های فلزیاب فروشگاه اینترنتی ثانی تن قابلیت این را دارند که با هر بار شارژ کامل، شانزده هزار اسکن را انجام داده و در صورت آماده بکار بیشتر از دو ماه ذخیره انرژی خواهد داشت و کوچیکترین اجسام فلزی اعم از ورق آلومینیومی قرص را مشخص می‌کند.

راکت بازرسی بدنی فلزیابMD101 و MD102 یکی از بهترین راکت های فلزیاب بازرسی بدنی در ایران بوده که با توجه به کیفیت و عملکرد بسیار بالا توانسته جای رقبای خارجی صاحب نام اروپایی را به‌ راحتی بگیرد. راکت MD102 دارای نشانگر LED بوده که قادر است اشیاء فلزی در اندازه های مختلف را کشف کند، چراغ های نشانگر با توجه به نوع و اندازه فلز به تدریج از سبز به قرمز تغییر می‌کند و ابعاد کوچک تری نسبت به دیگر راکت های بازار دارد که آن را خوش دست تر کرده است.

با توجه به درخواست بسیاری از مشتریان و اقبال خرید برخی از آنها به راکت موبایل یاب Supper Scanner و نمونه های مختلف و بی‌کیفیت این برند، که عمدتا وارداتی شرکت‌های مختلف چینی می‌باشد، برآن شدیم تا راکت موبایل یاب بازرسی بدنی EGS- Supper Scanner را بومی سازی نموده و با کیفیت بسیار عالی روانه بازار مصرف نماید. کلیه طرفداران می‌توانند این محصول را با کیفیت بالاتر، 18 ماه گارانتی و با کویل هسته مسی از فروشگاه اینترنتی ثانی تن خریداری نمایند.

جهت خرید، مشاوره و اطلاعات بیشتر با فروشگاه اینترنتی ثانی تن در تماس باشید:
مدیریت فروشگاه: 09125656142
واحد فروش: 09190926579
فروشگاه : 02144733549
سایت: https://saniten.ir/product-category/inspection-rocket

کلمات کلیدی :
راکت بازرسی بدنی فلزیاب ثانی تن ابزار بازرسی بدنی در سازمان‌ ها راکت بازرسی بدنی حرفه ای فروشگاه ثانی تن فلزیاب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید