مشخصات آگهی دهنده

bonyanbime
02152368000
توافقی
1402-12-07
1402-12-26
34 بار
11365946
تهران خیابان سهروردی شمالی-خ خرمشهر-خ مرغاب

بیمه اسانسور (بیمه البرز میرزایی کد 7650)
خدمات خدمات اداری

بیمه اسانسور (بیمه البرز میرزایی کد 7650)

به طور حتم با شروع سبک آپارتمان نشینی، داشتن آسانسور یکی از مزیتهای هر ساختمانی محسوب میشود. در حقیقت وجود آسانسور زندگی را بسیار آسانتر کرده و شرایط رفت و آمد در طبقات، سرعت پیدا کردهاست. همانطور که میدانید مزیتهای این وسیله بسیار است؛ اما در برخی از مواقع هم میتواند، معایبی داشته باشد؛ که باعث دردسر برای استفاده کننده ها شود. نقص فنی، مشکلات ناشی از قطع برق یا مشکلات غیر قابل پیشبینی را میتوان از جمله مواردی دانست که باعث خسارتهای سنگین میشود.
در این هنگام داشتن یک پشتوانه مالی، میتواند تا حدود زیادی هزینه ها و خسارتهای رخ داده را جبران کند تا سنگینی پرداخت هزینه ها بر روی دوش افراد ساختمان نباشد. با خرید بیمه آسانسور، بیمه گر تعهد میکند که در برابر دریافت حق بیمه از سوی بیمه گزار، تا سقف تعهدات خود، جبران خسارت داشته باشد. به طور مثال: در صورت سقوط آسانسور، شرکت بیمه خسارت های مالی و جانی که برای افراد رخ میدهد را تحت پوشش قرار داده و با توجه به مفاد قرارداد، جبران خسارت خواهد کرد.
انواع آسانسور
آسانسور انواع گوناگونی دارد که به شرح زیر است:
آسانسور هیدرولیک: این نوع آسانسور بیشتر برای ساختمانهایی با طبقات 5 تا 6 استفاده میشود.
آسانسور پنوماتیک: این مدل از آسانسور در مقایسه با نمونههای سنتی کاربرد راحتتری دارد. مزیتهای اصلی استفاده از این آسانسورها شامل طراحی خوب، سرعت و انعطاف پذیری بالا، کم مصرف بودن انرژی و ایمنی بالاست.
آسانسور ساختمانی: از این نوع آسانسور برای ساختمان ها، مجتمع ها، ادارات و مراکز شلوغ استفاده میشود.
آسانسور حمل کالا: همانطور که از اسم این مدل مشخص است، برای حمل بار و در مراکز باربری استفاده خواهد شد.
پوششهای بیمه آسانسور چیست؟
با توجه به نوع کاربری، انواع آسانسور، مشخصات و تعداد ظرفیت آسانسور، پوششهای مختلفی ارائه میشود که بیمهگزار درخواستهای مختلف خود را در قرارداد اعلام میکند و با توافق شرکت بیمه، قرارداد خرید بیمه آسانسور منعقد خواهد شد. به طور مثال: در هر آسانسور نفر بر، تعداد افراد مجاز به صورت ظرفیت آسانسور در مشخصات فنی آسانسور ذکر شده است و بیمه نامه به طور دقیق بر اساس این مشخصات از سوی شرکت بیمه صادر میشود، اما توجه داشته باشید که در بیمه های آسانسور حمل بار بیمه گزار میتواند علاوه بر پوشش جانی انتخاب شده، پوشش مالی را هم برای بیمه نامه خود خریداری کند.
خرید بیمه آسانسور با قیمت مناسب: امنیت خاطر ساکنان و مدیران ساختمان
بیمه، حوادث جانی در آسانسور را پوشش میدهد.
پوششهای جانی و مالی بیمه مسئولیت آسانسور عبارتند از:
پوشش فوت
پوشش نقص عضو
پوشش هزینه های پزشکی
پوشش خسارت مالی برای آسانسورهای باربر
صدور بیمه آسانسور در سهروردی و در تمامی کشور با ارسال رایگان.

کلمات کلیدی :
بیمه اسانسور

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید