مشخصات آگهی دهنده

زیگما
02166372558
توافقی
1403-02-03
1403-02-24
145 بار
11360086
انقلاب

دستگاه چاپ لیبل و استیکر با امکان چاپ داده های متغیر
خدمات چاپ و تبليغات

دستگاه چاپ لیبل و استیکر با امکان چاپ داده های متغیر

جدیدترین دستگاه چاپ اکوسالونت میماکی ژاپن، مدل JV100-160 است که اخیرا وارد بازارهای جهانی شده.

این مدل بالاترین کیفیت چاپ را روی بنر و فلکسی ، استیکر و برچسب ، انواع وینیل مات و براق ، روزرنگ، پی وی سی، سولیت، پوستر و کاغذ دیواری ، رولهای ترانسفر حرارتی (برای چاپ تیشرت) ، بک لایت ، کنواس بوم و سایر مدیاهای اکوسالونتی موجود در بازار دارد.

- عرض مفید چاپ 161 سانتیمتر
- دارای 2 هد اختصاصی (جدید) میماکی
- حجم پاشش جوهر از ۴ پیکولیتر

سرعت چاپ مدل JV100 در حالت 2PASS تا ۶۳ مترمربع در ساعت می رسد که در مقایسه با مدل قبلی (JV150) حدود ۱۸۰درصد سریع تر شده اما به لحاظ قیمتی مشابه مدل قبل است.

استفاده از هدهای ریزپاش با حجم جوهر ۴ پیکولیتر و رزولوشن چاپ 1200dpi در کنار تکنولوژی چاپ میماکی، تضمین کننده کیفیت چاپ بالای این مدل است.
همچنین در این مدل امکان استفاده از جوهر به صورت بطری وجود دارد تا هزینه چاپ کاهش پیدا کند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

ضمنا با استفاده از این چهار قابلیت انحصاری بهترین و پایدارترین خروجی چاپ را تجربه می کنید:
۱- سیستم بررسی نازلها NCU
۲- سیستم بازیابی نازلهای معیوب NRS
۳- سیستم رفع بندینگ پیشرفته میماکی (نسل چهارم) MAPS4
۴- سیستم جدید جانمایی دقیق ذرات جوهرDAS

چاپ داده های متغیر:
یکی از مزیتهای مدل جدید امکان چاپ داده های متغیر است که در نرم افزار جدید Rasterlink7 در نظر گرفته شده است. با این نرم افزار، چاپ شماره سریال های متنوع روی برچسب اموال یا درج اطلاعات متغیر کارت های شناسایی به صورت مجموعه ای و ... به راحتی قابل انجام است.


چاپ و برش:
با قرار دادن یک کاترپلاتر میماکی سری AR در کنار این مدل، یک سیستم چاپ و برش دقیق و حرفه ای خواهید داشت. با این دستگاه کار چاپ را انجام می دهید و با قابلیت ID CUT که روی کاترپلاترهای جدید میماکی (سری AR) وجود دارد؛ بدون خطا عملیات برش را تحویل می گیرید.

دارای یک سال گارانتی
امکان خرید نقد و اقساط
(نمایندگی میماکی ایران)
02166372558

اطلاعات بیشتر برای این مدل در سایت: www.Iran-printers.com

نصب و راه اندازی رایگان توسط نمایندگی رسمی میماکی در ایران

کلمات کلیدی :
دستگاه چاپ استیکر دستگاه چاپ اکو سالونت دستگاه چاپ میماکی دستگاه چاپ روی برچسب و لیبل دستگاه چاپ کاغذ دیواری دستگاه چاپ پوستر دیواری دستگاه چاپ اکوسالونت میماکی چاپ روی وینیل چاپ روی کنواس چاپ روی بوم چاپ روی چرم مصنوعی چاپ روی پی یو چاپ روی پی وی سی چاپ روی ورنی چاپ روی سولیت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید