مشخصات آگهی دهنده

گروه مشاوران فرانچایزر
02186087156
توافقی
1402-09-10
1401-07-12
61 بار
11359647
خیابان نسلون ماندلا کوچه بابک مرکزی پ 5

افتتاح حساب بانکی در اروپا
خدمات مشاوره

افتتاح حساب بانکی در اروپا

" این مجموعه حتی در شرایط تحریم در طی ۱۰ سال گذشته با وجود انواع تحریم های بانکی علیه ایرانیان توانسته است برای تمام موکلین خود پروسه افتتاح حساب بانکی در اروپا را با موفقیت انجام دهد. علت این امر آشنایی به ظرایف مقررات و ارایه مدارک تکمیلی در کشور مقصد و همچنین مذاکره با بانک های مختلف و توجه به حساسیت هایی است که بانک های اروپایی در مورد ریشه و نحوه انتقال پول دارند .
هلدینگ اینوید برای تمام متقاضیان افتتاح حساب بانکی آدرس قانونی در کشور مقصد تهیه کرده و با توجه به شغل و حرفه متقاضی مدارکی که قابل ارائه به سیستم بانکی کشور مقصد باشد را تهیه و به تایید وزارت خارجه و قوه قضائیه و سازمان امور مالیاتی میرساند . در نهایت با مذاکره حرفه ای با شعب بانک های اروپایی در مورد راه های قانونی برای انتقال وجه بدون گیر کردن در تله های تحریمی متقاضیان میتوانند به هر مقدار وجوهی که از راه های قانونی کسب کرده باشند را به بانک مقصد منتقل کنند . برای کسب اطلاع از راه های افتتاح حساب بانکی در اروپا برای اشخاص حقیقی و حقوقی با ما تماس بگیرید .

شماره تماس : 02186087156
www.franchisor.ir

کلمات کلیدی :
افتتاح حساب بانکی در یونان افتتاح حساب بانکی در اروپا اقامت اروپا اقامت یونان افتتاح حساب بانکی در اتریش موسسه حقوقی هلدینگ اینوید شرکت مهاجرتی وکیل مهاجرت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید