مشخصات آگهی دهنده

سالن زیبایی چم تهران
09120615135
توافقی
1402-12-07
1401-06-22
48 بار
11359215
تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار24 متری، نبش کوچه چهارم شرقی، پلاک 29

پیج بهترین سالن زیبایی در تهران
خدمات زیبایی و بهداشت

پیج بهترین سالن زیبایی در تهران

شما عزیزان میتوانید با سر زدن به پیچ بهترین سالن زیبایی، سالن زیبایی چم در تهران از کیفیت کار و محیط منحصر به فرد ان مطلع شوید.
سالن زیبایی چم یکی از بهترین و شناخته شده ترین سالن های زیبایی از نظر کیفیت کار و تضمین مشتری می باشد. شما با سر زدن به پیج سالن زیبایی چم میتوانید انواع خدمات زیبایی شینیون،میکاپ وهمچینین لیفت هاشور ابرو را مشاهده کنید. سالن زیبایی چم درشمال تهران انواع میکاپ های عروس را با استفاده از لوازم آرایشی های برند بروز به شما عزیزان رائه می دهند.
همچنین با دیدن پیچ سالن زیبایی چم شاهده جدیدترین بروز ترین میکاپ ها و نوع شینیون های ان می باشید.
سالن زیبایی چم از لوکسترین سالن های زیبایی در تهران با ارائه بهترین خدمات در خیابان سعادت اباد می باشد. سالن زیبای چم از آرایشگاه های برتر زنانه در شمال تهران می باشد.
شما عزایزانی که در شهر های دیگر هستید و میخواهید نمونه کار لوکسترین سالن زیبایی، سالن زیبایی چم را ببنید به پیج ما سر بزنید وبا راضایت مراجعه کنندگان عزیزمان، با خیالی اسوده مراجعه کنید. برا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی :
بهترین سالن آرایش عروس در تهران سالن زیبایی چم سعادت آباد آرایشگاه معروف تهران آرایشگاه برتر تهران بهترین آرایشگاه زنانه سعادت اباد تهران پیج بهترین سالن زیبایی در تهران لوکس ترین سالن زیبایی در تهران

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید