مشخصات آگهی دهنده

rashkiyan
09937844145
توافقی
1402-07-08
1401-06-21
29 بار
11359175
منطقه آزاد انزلی،شهرک صنعتی شماره 2،شرکت راشکیان کاسپین

دستگاه هایکلین مدل Ap-208
خدمات باشگاه ورزشی

دستگاه هایکلین مدل Ap-208

دستگاه تهویه و ضدعفونی کننده هوا برند HiClean مدل های AP-208 از سری دستگاه های غیر صنعتی شرکت راشکیان مبتنی بر تکنولوژی کلدپلاسما میباشد که قابل نصب در اتاق ها ، منازل ، آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی ، ادارات ، ..... جهت حذف هرگونه میکروب ، باکتری و ویروس و ایجاد تهویه مطبوع میباشد . همچنین این دستگاه قابلیت از بین بردن بوی نامطبوع و یا ذرات روغن را در فضا دارد و از رشد کپک در محیط پیشگیری میکند .
روش تولیدی در این دستگاه ترکیبی از تکنولوژی COLDPLASMA و A.T.O.T میباشد که سبب اثرگذاری سریعتر در بازه ی زمانی کمتر مشود . تیم راشکیان با بهره گیری از تحقیقات آزمایشگاهی و بر اساس استاندارد های بین المللی موفق به تنظیم دوز خروجی متناسب برای حضور افراد در محل گردید و از این جهت این دستگاه بهترین گزینه جهت ضدعفونی محلی که افراد در آن حضور دارند میباشد چرا که بر خلاف سایر مواد ضدعفونی کننده در عین حال که توان بالاتری دارد ، هیچگونه ماده ی شیمیایی و مضر تولید نکرده و پس از تاثیر بر عوامل آلاینده در محیط به سرعت تبدیل به اکسیژن میگردد .
در حال حاضر تنها چند کشور محدود به تکنولوژی کلد پلاسما دسترسی دارند ، شرکت راشکیان و تیم هایکلین مفتخراند جدیدترین تکنولوژی های روز سازگار با محیط زیست را به بازار های ملی و بین المللی عرضه میدارند .
09937844145

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
تهویه ضدعفونی میوه حذف ویروس هوای پاک ضدعفونی مواد غذایی بهداشت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید