مشخصات آگهی دهنده

سیمرغ پارسیان شریف
09129547359
توافقی
1403-03-28
1401-04-15
76 بار
11358021
میدان هفت تیر، مجتمع اداری و تجاری نگین ابی واحد 601

گیت کنترل تردد
خدمات ماشینهای اداری

گیت کنترل تردد

احتمال شما هم هنگام ورود به برخی ادارات یا سازمان‌ها با این تجهیزات روبرو شده‌اید . با مشاهده این تجهیزات در ورودی هر مکانی، این نکته در ذهن نقش میبیند. که امنیت و نظم و انظباط در آن سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

گیت بازرسی، مجموعه‌ای از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری است. که می‌تواند ورود و خروج و دسترسی به اماکن مختلف را مدیریت کند. در واقع این سیستم، نمونه مدرن حراست و نگهبانی فیزیکی است.که جایگزین نیروی انسانی شده است.

گیت بازرسی، نیاز به نیروی انسانی جهت نگهبانی و حراست را به حداقل می‌رساند. علاوه بر این، قابلیت ثبت لحظه‌ای زمان‌های تردد و ارائه گزارش‌های آنلاین را داراست.

گیت ورود و خروج یکی از زیر مجموعه‌های سیستم‌های کنترل تردد است. که به منظور حفظ نظم و امنیت در یک سازمان به کار می‌رود. و معمولا در ورودی مکان مورد نظر جهت کنترل تردد کارکنان، مشتریان، ارباب رجوع و سایر افراد نصب می‌شود.

گیت فلزیاب، با اتصال به سیستم مرکزی کنترل تردد، فقط در صورت تایید هویت، به کارمندان و افراد مجاز اجازه ورود می‌دهد و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می‌کند.

اگر برای بازرسی بدنی افراد به دنبال دستگاهی هستند. که دقت بالایی در شناسایی انواع فلزات آهنی و غیرآهنی مانند انواع سلاح (سرد و گرم) و دستگاه‌های الکتریکی مانند گوشی تلفن همراه داشته باشد، گیت فلزیاب برای شما مناسب خواهد بود. این گیت برای مکان‌های حساس بسیار کارآمد است، چرا که از ۳۳ زون قابل تنظیم بهره برده و با تشخیص تغییر شکل میدان مغناطیسی خود توسط فلزات یا مدارهای الکتریکی آن‌ها را شناسایی و با استفاده از هشدار صوتی و چراغ‌های LED که در ستون‌های آن قرار دارد، اشیا غیر مجاز و حدود استتار آن در سطح پوشش فرد را شناسایی و به حراست اعلام می‌کند.
انواع گیت تردد
گیت فلزیاب T-3330
گیت فلزیاب ZK D4330
گیت فلزیاب ZK D2180S

کلمات کلیدی :
گیت فلزیاب بهترین گیت کنترل تردد قیمت گیت فلزیاب خرید گیت کنترل تردد گیت فرود

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید