مشخصات آگهی دهنده

سیمرغ پارسیان شریف
09129547359
توافقی
1403-03-28
1401-04-15
90 بار
11358017
میدان هفت تیر، مجتمع اداری و تجاری نگین ابی واحد 601

راکت بازرسی بدنی
خدمات ماشینهای اداری

راکت بازرسی بدنی

اکت بازرسی بدنی یکی از راهکارهای حیاتی برای مسائل امنیتی در سازمان‌هاست. می‌توان با کمک راکت بازرسی ، به جلوگیری از ورود یا خروج اشیا غیر مجاز به سازمان یا موسسه جلوگیری کرد .

راکت بازرسی بدنی (راکت فلزیاب)
جهت بازرسی بدنی افراد با دقت بالا در مجموعه های نظامی، ورزشگاه ها، فرودگاه ها، سالن های همایش، مراکز امتحانات کنکور ،مدارس و دیگر اماکن مشابه مورد استفاده قرار می گیرد . این راکت قابلیت تشخیص انواع فلز( آهنی و غیر آهنی ) و مدارهای الکتریکی ، امکان کشف انواع سلاح گرم و سرد. و دیگر اشیا مانند ساعت هوشمند و گوشی تلفن همراه و فلش مموری پنهان شده در سطح پوشش افراد را دارا می باشد. این دستگاه را به یکی از دستگاه های پرطرفدار، کاریردی و کارآمد در حوزه بازرسی تبدیل کرده است . این راکت می توان از خطای انسانی. در بازرسی انسانی جلوگیری کرده و مانع از ورود و خروج اشیا بدون مجوز شود. مجموعه ما تلاش کرده از بهترین برند های(ZKteco Garrett, Super scanner) مطرح در خصوص راکت بازرسی برای امنیت مجموعه شما در اختیار قرار دهد .
ویژگی استفاده راکت فلزیاب :
حساسیت بالا در کشف اشیا فلزی
مصرف باطری بسیار کم
چراغ هشدار شارژ باطری
انواع راکت بازرسی بدنی در سیمرغ پارسیان شریف
راکت بازرسی بدنی۳۰۰۳ super Scanner
راکت بازرسی بدنی ZK D300
راکت بازرسی بدنیZK D180
راکت بازرسی بدنیSuper Scanner T300
راکت بازرسی بدنی Super Scanner T100

کلمات کلیدی :
راکت بازرسی بدنی راکت فلزیاب دستی فلزیاب دستی قیمت راکت بازرسی بدنی ارزان ترین راکت بازرسی بدنی ارزان ترین فلزیاب راکت بازرسی بدنی کنکور دستگاه موبایل یاب راکت فلزیاب بازرسی بدنی بهترین راکت بازرسی بدنی سیمرغ پارسیان شریف

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید