مشخصات آگهی دهنده

سیمرغ پارسیان شریف
009129547359
توافقی
1403-03-28
1401-04-15
104 بار
11358016
میدان هفت تیر، مجتمع اداری و تجاری نگین ابی واحد 601

دستگاه گشت و نگهبانی
خدمات ماشینهای اداری

دستگاه گشت و نگهبانی

دستگاه گشت و نگهبانی WM-5000X1سیمرغ پارسیان شریف دارای امکانات و مزایای قابل توجهی است که با هدف سهولت در گشت زنی طراحی شده است. از جمله دارا بودن چراغ قوه، اطلاع به نگهبان از طریق لرزش دستگاه به هنگام خواندن تگ، خاموش شدن خودکار دستگاه در صورت عدم استفاده از آن و...
دستگاه های گشت و نگهبانی WM-5000X1 به همراه یک نرم افزار فارسی و رایگان ، کاربردی گزارش گیری ارائه خواهد شد.

از مزایای این نرم افزار محیط بسیار ساده، کاربر به راحتی با چند کلیک می تواند از نگهبان ها، نقاط بازدید و هر برنامه گردشی گزارش گیری نمایند.

به دلیل فارسی بودن این نرم افزار، شما هیچ مشکلی در گرفتن انواع گزارشات مختلف مدیریتی نخواهید داشت. محیط کاربر پسند (user friendly) این نرم افزار یکی از دلایل محبوبیت بین کاربران می‌باشد.
قابلیت دستگاه گشت و نگهبانی
اسکن اثر انگشت این دستگاه با تکنولوژی بایومتریک استفاده شده است، که جلوگیری می‌کنه از تقلب و هرگونه سواستفاده جلوگیری می‌کند. با وجود سنسور اثر انگشت باعث می‌گردد نگهبان در شیفت کاری خود به صورت منظم حضور داشته باشد. که این دستگاه رو به عنوان دستگاه گشت و نگهبانی اثر انگشتی معروف شده است.

این دستگاه با قابلیت ویبره و آلارم امکان را فراهم می‌نمایید، تا نگهبانی که در گشت زنی هست از ذخیره شدن اطلاعات خود با خبر شود. به این صورت که زمانی که دستگاه را نزدیک تگ RFID می‌شود، اطلاعات را خوانده و پیغام ثبت شد را دستگاه نمایش داده می‌شود.

باتری دستگاه مدل WM-5000X1، یک باتری ۳.۷ ولت لیتیوم با شارژدهی mAh 2000 وجود دارد. توانایی این باتری جهت خواندن ۵۰۰ تگ به صورت روزانه یا کار کردن به مدت ۴۵ روز را دارد. یکی از ویژگی‌های باتری این دستگاه میزان شارژ بیشتری در دستگاه ذخیره می‌کند.

این محصول با قابلیت ضد آب و ضد گرد و خاک که با استاندارد IP67 بوده که با جنس بدنه این دستگاه پلی کربنات بوده که دارای بنده محکمی می‌باشد، و روکش دستگاه باعث ضد ضربه می‌باشد.

دستگاه گشت و نگهبانی مجهز به چراغ قوه می‌باشد. که برای سهولت نگهبانان در شب جهت گشت زنی بسیار کارآمد است.
نرم افزار سیستم گشت و نگهبانی نیز دارای قابلیت ها و امکانات گزارش گیری متنوعی جهت اطلاع و تحلیل جزئیات عملکرد نگهبانان، مناطق گشت زنی و... می باشد.

کلمات کلیدی :
سیستم گشت و نگهبانی دستگاه گشت زنی دستگاه نگهبانی دستگاه کنترل نگهبان قیمت گشت و نگهبانی دستگاه گشت و نگهبانی گشت و نگهبانی قیمت دستگاه گشت و نگهبانی نرم افزار گشت و نگهبانی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید