مشخصات آگهی دهنده

هانیه منصوری
09010110660
1/550/000
منقضی
1401-03-22
63 بار
11357596
دهکده المپیک میدان المپیک خیابان مرادی

رفع زگیل تناسلی در خانه
خدمات خدمات پزشکی

رفع زگیل تناسلی در خانه

اسپری کرایوتراپی یکی از بهترین راه‌های درمانی است که به شدت برای درمان زگیل‌های تناسلی پیشنهاد می‌شود. متاسفانه در چند سال اخیر بیماری زگیل تناسلی در دنیا فراگیر شده است که در انواع مختلف در افراد شیوع پیدا کرده است. اسپری‌های کرایوتراپی که به عنوان راه درمانی برای این بیماری شناخته می‌شوند تا حد زیادی برای بهبود آن موثر است. به همین دلیل اگر به دلایلی دچار این بیماری شده‌اید، خرید آن را به شدت به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای استفاده از کرایو تراپی

شاید به جرات بتوان گفت مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه برای درمان زگیل‌های تناسلی استفاده از این اسپری است. از جمله دلایل مهمی که می‌توانیم برای شما بگوییم تا بیشتر با مزیت استفاده از این راه درمانی آشنا شوید، عبارت است از:

1. حذف قطعی زگیل تناسلی
2. حذف انواع گوشت اضافه و خال

کرایوتراپی چگونه باعث درمان زگیل‌های تناسبی می‌شود؟
کپسول کرایوتراپی ؛ به اسم نیتروکسی پن که برای رفع زگیل تناسلی کاربرد دارد .حاوی گاز NO2 (نیتروژن مایع) است که در دمای 60 درجه سانتی گراد موضع را فریز می‌کند و سبب درمان زگیل مورد نظر می‌شود.

خرید اسپری کرایوتراپی

شرکت fano familyیکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که می‌توانید این محصول را با قیمتی مناسب و بالاترین کیفیت بخرید. این محصول در ظرفی با مقدار 200 میلی لیتر موجود است که در حال حاضر تاریخ مصرف آن تا سال 2024 است. اگر قصد سفارش این محصول را دارید، حتما با ما از طریق راه‌های ارتباطی که در کادر پایین قرار دادیم، تماس بگیرید.

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
رفع زگیل تناسلی در خانه از شر زگیل تناسلی خلاص شوید بدون درد زگیل خود را از بین ببرید بدون جراحی و خونریزی زگیل خود را از بین ببرید چگونه خودتان زگیل را در خانه از بین ببرید زگیل را در یک جلسه و در مدت زمان کوتاه از بین ببرین با کمترین هزینه زگیل خود را ازبین ببرید زگیل تناسلی مردان زگیل تناسلی در زنان چگونه زگیل را از روی آلت تناسلی خود از بین ببرید از انتقال زگیل تناسلی جلوگیری کنید رفع خال رفع میخچه رفع گوشت اضافه نیتروژن مایع

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید