مشخصات آگهی دهنده

بیمه
۰۲۱-۴۳۷۲
توافقی
1403-05-03
1401-03-19
62 بار
11357558

خرید انواع بیمه به صورت آنلاین و سریع
خدمات خدمات اداری

خرید انواع بیمه به صورت آنلاین و سریع

بیمه دات کام از اولین سامانه‌های آنلاین فروش انواع بیمه است که تمامی خدمات از استعلام گرفته تا پرداخت را بر بستر اینترنت و در سایت خود یعنی bimeh.com عملی می سازد. این سامانه آنلاین به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعال است و کاربران می‌توانند انواع بیمه‌نامه مورد نظر خود را از طریق سایت خریداری کنند. بعد از پرداخت آنلاین ، بیمه نامه به صورت کاملاَ رایگان به هر نقطه‌ای از کشور ارسال خواهد شد.
امکان استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه‌نامه‌های مختلف از طریق سامانه بیمه دات کام وجود دارد. این بیمه‌نامه‌ها شامل شخص ثالث، موتور، بدنه، مسافرتی، درمان، تجهیزات الکترونیک، آسانسور، آتش سوزی، کرونا و مسئولیت پزشکان هستند. بیمه گزاران می‌توانند با وارد کردن اطلاعات خود در صفحه استعلام هر یک از بیمه های ارائه شده در سامانه بیمه دات کام، انواع بیمه‌نامه را مشاهده کرده و بعد از مقایسه، بهترین بیمه مناسب بودجه و شرایط خود را انتخاب و به صورت نقدی یا قسطی خریداری نمایند. انتخاب از بین حداقل 20 شرکت بیمه‌ای از جمله ایران، پارسیان، معلم، ملت، سامان، پاسارگاد، سینا، رازی، دانا، دی آسیا، نوین و کارآفرین دست کاربران را برای خرید بسیار باز گذاشته است. در حقیقت بیمه دات کام این افتخار را به دست آورده تا میزبان بیشترین شرکت‌های بیمه را داشته باشد.
تاکید بر مشتری مداری، ارائه اطلاعات دقیق و بی‌طرفانه از انواع بیمه، مشاوره تخصصی در هنگام خرید، ارائه خدمات تحویل در سراسر کشور، پشتیبانی آنلاین و تلفنی در همه زمان، استفاده از تیم فنی تخصصی در فروش و پاسخ به پرسش های اختصاصی و قیمت پایین با تخفیف‌های ویژه از مزایا و اهدافی است که بیمه دات کام از ابتدای فعالیت خود دنبال می کرده است. مشاوره تخصصی در کنار فروش از دیگر اهداف است که سایت https://bimeh.com/ توانسته با تکیه بر استفاده از کارشناسان حرفه ای به آن دست پیدا کند.

کلمات کلیدی :
بیمه بیمه خودرو

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید