مشخصات آگهی دهنده

ایران اتوماتیک
02155441824
توافقی
1402-12-08
1400-08-07
554 بار
11354843
تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک ۶۸۱

درب اتوماتیک
خدمات خدمات صنعتی

درب اتوماتیک

****معرفی مجموعه ایران اتوماتیک****
مجموعه ایران اتوماتیک با سابقه ای طولانی در زمینه عرضه و فروش تخصصی انواع درب اتوماتیک، قطعات و لوازم جانبی آن فعالیت می نماید. اگر بخواهیم با جزییات بیشتر به معرفی خدمات مجموعه ایران اتوماتیک بپردازیم می توان به فروش انواع درب اتوماتیک، فروش انواع درب شیشه ای، فروش درب اتوماتیک برند های روز و به نام خارج و داخل کشور و تجهیزات جانبی آنها اشاره کرد.

****خدمات مجموعه ایران اتوماتیک*****
مشتریان عزیز برای دریافت خدمات مجموعه ایران اتوماتیک می توانند در ابتدا به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایند. در وب سایت اطلاعات کاملی در زمینه انواع درب اتوماتیک، برند ها و معرفی هر یک از آنها موجود می باشد. در مرحله بعد شما می توانید به طور رایگان با مشاوران مجموعه درب اتوماتیک تبادل نظر نموده و ابهامات و خواسته های خود را با آنها در میان گذارید تا آنها با بهره گیری از تخصص خود در زمینه درب اتوماتیک شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. پس از این مرحله و انتخاب تقریبی درب اتوماتیک متناسب با نیاز خود، می توانید از طرح های متنوع و اطلاعات تکمیلی ای که کارشناسان در اختیار شما قرار می دهند استفاده نمایید. در نهایت و در صورت تمایل برای عقد قرارداد خرید درب اتوماتیک شما مطمئن خواهید شد که بهترین انتخاب با مناسب ترین قیمت را خواهید داشت و نهایت لذت را از یک خرید خوب خواهید برد.

کلمات کلیدی :
درب اتوماتیک فروش درب اتوماتیک قیمت درب اتوماتیک درب شیشه ای کشویی درب اسلایدینگ درب اتوماتیک ساید درب اتوماتیک TSP درب بانکی درب فریم لس درب شیشه ای تلسکوپی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید