مشخصات آگهی دهنده

اسپیور اولین ضد عفونی کننده فاقد الکل با ماندگاری 72 ساع
09399000138
20000تومان
1400-02-18
1400-03-17
137 بار
11352223
مشهد احمد اباد ناصر خسرو 19.3

اسپیور اولین ضد عفونی کننده فاقد الکل با ماندگاری 72 ساعت
خدمات زیبایی و بهداشت

اسپیور اولین ضد عفونی کننده فاقد الکل با ماندگاری 72 ساعت

ضد عفونی کنند اسپیور باماندگاری 72 ساعت
درباره اسپیور
گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با مطالعه در زمینه عملکرد نانو تکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.
در ادامه این گروه دانش بنیان توانست، برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران زمین علوم بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی و شیمی را در قالب تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و در نهایت موفق به تولید فرمولاسیونی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده ها، پاک کننده ها و شوینده ها گردد که این امر، موجب ایجاد وجه تمایزی بنیادین، میان محصولات این مجموعه و سایر محصولات مشابه آن در بازار شده است.
همانگونه که میدانیم علاوه بر دانش برتر در راستای تولید، استفاده از مواد اولیه درجه یک، نقشی بسزا در کیفیت نهایی محصول تولیدی خواهد داشت. آریا رهاورد بهنود با توجه به تجربه دیرین و افزودن بر آن پایبندی به رسالت ذاتی خود که همانا تولید بهترین ها می باشد، همواره متعهدانه در تلاش است تا نهایت مرغوبیت را در بهره مندی از این مواد پایه بکار گرفته و محصولی ممتاز را برای شما مخاطبین ارجمند خود فراهم آورد.
این شرکت با بهره گیری از خطوط استاندارد تولید، ابزارآلات و ماشین های صنعتی به روز دنیا در کنار استفاده از دانش بومی و مواد اولیه مرغوب، هم اکنون جایگاهی بی بدیل را در عرصه صنایع تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی میهن عزیزمان بدست آورده است، جایگاهی که تجلی علم و هنر نخبگان مهندسی این مرز و بوم بوده و با تکیه بر آن می توان به نیکی و افتخار، بلندای تولیدات این گروه صنعتی بزرگ را با جمله “ساخت ایران”، مزین نمود.
شرکت گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود همواره بر آن است تا با تلفیق هنرمندانه علم و طبیعت محصولاتی صد درصد بدون ضرر و با نهایت قدرت پاکیزگی، سرشار از حس خوب امنیت و آرامش خیال را برای ایران و ایرانی به ارمغان آورد.
با ما کیفیت را تجربه کنید…

ضدعفونی کننده دست
یک پیشنهاد عالی جهت محافظت از شما در مقابل تمامی میکروارگانیسم های بیماری زا با قابلیت از بین بردن انواع Norovirus و Enveloped (از جمله ویروس کرونا)که می تواند تا 99.999% آلودگی ها را مطابق با استانداردملی ایران به شماره 10504 و پروتکل TMU-V99/3-3 درمدت 30 الی 60 ثانیه از بین ببرد. تکنولوژی بکار رفته در این محصول می تواند بدون حضور الکل بالاترین میزان ضد عفونی کننده را در اختیار شما قرار دهد
.pH محصول به گونه ای تنظیم شده که با پوست دست سازگار بوده و کمترین تاثیر منفی را بر روی آن داشته باشد

ضدعفونی کننده سطح
ضد عفونی کننده سطح اسپیور با تکنولوژی کپسوله مواد و خاصیت ماندگاری به مدت ۷۲ ساعت بر روی سطح در مقابل نور محیط می تواند تا ۹۹.۹۹۹% از آلودگی های سطوح مختلف را بدون ایجاد اثر نامطلوب، لکه و رنگ بری از بین ببرد در حالی که در طی این مدت نیاز به استفاده مجدد از آن وجود ندارد. این محصول بخصوص، بر روی انواع ویروس ها از جمله کرونا ویروس موثر است. تکنولوژی بکار رفته در این محصول علاوه بر دارا بودن خاصیت پاک کنندگی می تواند بدون حضور الکل بالاترین میزان ضدعفونی کنندگی را در مدت زمان طولانی و بدون نیاز به استفاده مجدد در اختیار شما قرار دهد.

تاریخچه
گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با مطالعه در زمینه عملکرد نانوتکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.
این گروه توانسته است، برای اولین بار در ایران علوم بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، و شیمی را در محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و موفق به تولید فرمول هایی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده، پاک کننده و شوینده ها گردد که در نهایت باعث ایجاد وجه تمایز محصولات تولید شده با سایر محصولات مشابه بازار می شود.
تائیدیه ها و تست های میدانی
همواره در جهان صنعت، برای معرفی و نمایش کیفیت واقعی، علاوه بر رعایت و تبلیغ تمامی مواردی که در تولید یک محصول مرغوب، انجام گرفته است; وجود تست های دقیق و موشکافانه جهت صحت سنجی میزان کیفیت ادعا شده توسط شرکت سازنده، می تواند نقشی موثر در جلب اعتماد مصرف کننده نهایی داشته باشد.
درواقع آزمایش های کنترلی انجام شده بر روی تولیدات یک مجموعه صنعتی در آزمایشگاه های مرجع و تخصصی، نه تنها گواهی بر رعایت و وجود استانداردهای مورد نیاز برای آن کالا بوده، بلکه سندی اطمینان بخش دال بر صحت محتویات چاپ شده در برچسب نصب شده روی آن محصول است.
محصولات ضدعفونی کننده اسپیور نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمامی آنها در آزمایشگاه های کنترل کیفی تحت نظر سازمان غذا دارو و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مورد ارزیابی کیفی و فنی قرار گرفته اند.
در ادامه، تائیدیه و گواهی نامه های اخذ شده توسط گروه بهداشتی آریارهاورد بهنود (تولید کننده ضدعفونی کننده های دست و سطوح اسپیور) برای مشاهده و استحضار شما مخاطبین ارجمند قرار داده شده است.
ادرس: مشهد احمداباد ناصر خسرو 19.3
شماره تماس:05138455999

کلمات کلیدی :
فاقدالکل

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید