مشخصات آگهی دهنده

مشاوره در زمینه فروش و بازاریابی صنعتی(IMC Group)
44355269
توافقی
1398-07-07
1398-08-07
320 بار
11343490
تهران، اتوبان ستاری، بلوار فردوس

مشاوره در زمینه فروش و بازاریابی صنعتی(IMC Group)
خدمات مشاوره

مشاوره در زمینه فروش و بازاریابی صنعتی(IMC Group)

در حال حاضر یکی از قدرتمندترین ابزار رشد و نمو شرکتها ابزار فروش و بازاریابی می باشد که حضور نیروهای متخصص و تقویت و بروز نگاه داشتن آن امری واجب برای مدیران آن تلقی می گردد. یکی از پیچیده ترین و در عین حال جذابترین این موارد فروش و بازاریابی صنعتی می باشد. بی تردید فروش و بازاریابی صنعتی بدلیل سودگرا بودن دارای چالش زیادی می باشد.
گروه مشاورين بازاريابي صنعتی با نام اختصاری IMC Group و نماینده شرکت IBC-Consultants آلمان در ایران با در اختیار داشتن تيمی توانمند ، مجرب و متخصص و تجربه ای 20 ساله در صنعت کشور و لمس فروش و بازاریابی صنعتی در تمامی لایه ها با هدف مشاوره، تحقیق و آموزش مشغول به فعالیت می باشد.
خدمات این گروه به شرح زیر می باشد:
• مشاوره در خصوص اجرای روش های نوین بازاریابی صنعتی
• مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار جدید در حوزه صنعت
• مشاوره در خصوص برندینگ محصول صنعتی
• مشاوره در زمینه استراتژی های ورود به بازار
• مشاوره در خصوص برپائی کمپین های تبلیغاتی متناسب با صنعت
و بسیاری دیگر از خدمات مورد نظر در این زمینه .
گروه مشاوران بازاریابی صنعتی IMC-Group با ارائه مشاوره و راهکارهای عملی و موثر و همراهی و همگامی مستمر با تولیدکنندگان در این راه گام نهاده و تاکنون با شرکت های متعدد داخلی و خارجی در این خصوص همکاری داشته است که جهت اطلاع از شرکت های فوق و آشنائی هر چه بیشتر با این گروه شما را دعوت به بازدید از سایت این شرکت به آدرس www.imc-group.ir می نمائیم.

نام شرکت: گروه مشاوران بازاریابی صنعتی IMC-Group
آدرس: تهران، اتوبان ستاری، بلوار فردوس
تلفن: 44355269 – 021
همراه: 09122843996
ایمیل: [email protected]
وبسایت: www.imc-group.ir

کلمات کلیدی :
مشاوره بازاریابی صنعتی مشاوره فروش صنعتی بازاریابی صنعتی فروش صنعتی مشاوره صادرات کلمات کلیدی: برندینگ محصول صنعتی کمپین تبلیغات صنعتی مشاوره ورود به بازار کمپین بازاریابی صنعتی مشاوره توسعه بازار مشاوره توسه صادرات مشاوره بازاریابی اینستاگرام مشاوره بازاریابی و تبلیغات مشاوره بازاریابی اینترنتی مشاوره بازاریابی بین الملل مشاوره بازار و برندینگ مشاوره بازاریابی شبکه ای مشاوره بازاریابی و فروش مشاوره برنامه بازاریابی مشاوره بازاریابی خدمات هزینه مشاوره بازاریابی مشاوره بازاریابی عراق مشاوره بازاریابی صادراتی مشاوره بازاریابی کسب و کار مشاوره بازاریابی محتوا مشاوره بازاریابی تلفنی مشاوره بازاریابی آنلاین طرح مشاوره بازاریابی بازاریابی عصبی بازاریابی چریکی بازاریابی نفیس بازاریابی پارتیزانی بازاریابی پنهان بازاریابی پیشرفته بازاریابی پایدار بازاریابی پایگاه داده بازاریابی چند سطحی بازاری

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید