مشخصات آگهی دهنده

دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی RF Secret
02122610240 - 02122610350
توافقی
1401-04-06
1401-04-07
873 بار
11333643
شریعتی جنب بیمارستان ایرانمهر ک میری پ16 ط 2 واحد 3

دستگاه آر اف فرکشنال سکرت RF Secret
خدمات خدمات پزشکی

دستگاه آر اف فرکشنال سکرت RF Secret

شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر با افتخار همراه و مشاور پزشکان و سرمایه گذاران محترم در مسیر تجهیز مطب و کلینیک زیبایی، در سراسر ایران می¬باشد. این شرکت جهت آسایش خاطر همراهان محترم، با تیمی مجرب در زمینه فروش، اجاره، خدمات پس از فروش و تامین اقلام مصرفی دستگاه¬های لیزر پزشکی، کلیه نیازهای شما عزیزان را برطرف می¬سازد.


برای جوان‌سازی و ترمیم پوست استفاده می‌شود. از بین بردن خط خنده و خط اخم، ایجاد شفافیت در پوست، کاهش دادن استرچ مارک یا خط‌های لاغری و چاقی، کاهش دادن استریا، کاهش دادن ترشح سبوم و درمان سبوره، درمان اسکار ناشی از آکنه، بهبود دادن اسکارهای سطحی، درمان لک‌‌ها، از بین بردن باکتریِ مولد آکنه و رفع کردن آکنه‌ها، کاهش دادن چین‌وچروک‌های پوستی حتی در نواحی حساس مانند اطراف چشم‌ها، درمان افتادگی و شلی پوست و درمان منافذ پوستی، از دیگر مزیت‌های استفاده از آر اِف فرکشنال سکرت است.
این دستگاه با استفاده از امواج رادیو فرکانس و تکنولوژی فرکشنال میکرونیدلینگ، تاثیرات ماندگاری روی پوست می‌گذارد. سکرت دارای 25 عدد سوزن یا نیدل است که عمق نفوذ آن‌ها بین نیم میلی‌متر تا سه‌و‌نیم میلی‌متر است و دقت این سوزن‌ها نیز تا یک‌دهم میلی‌متر است.
این 25 سوزن به طور هم‌زمان وارد پوست می‌شوند و نحوه قرارگیری آن‌ها روی هندپیس با آرایشی ماتریکسی است. در ضمن می‌توان میزان شات هندپیس را روی مانیتور رصد کرد. در ضمن سوزن‌های مورد استفاده در آر اِف فرکشنال سکرت قابلیت تمیز و استریل کردن و استفاده مجدد را دارند.
نحوه کار دستگاه نیز بدین صورت است که سوزن‌ها که دارای ضخامت میکرونی هستند به ناحیه درم وارد شده و بعد از آن انرژی آر اف به آن‌ها اعمال می‌شود. با اعمال شدن انرژی، سوزن‌ها گرم شده و موجب افزایش سطح الاستین و کلاژن پوست می‌شوند. لازم به ذکر است که با توجه به ایجاد حرارت در اپیدرم، انرژی دستگاه قابل کنترل بوده و بافت‌های مجاور آسیب نخواهند دید و ناحیه تحت درمان نیز در طی مدت کوتاهی به حالت قبل بازمی‌گردد. این ویژگی باعث می‌شود که این دستگاه بر خلاف لیزرها برای تمامی تیپ‌های پوستی مناسب باشد.
استفاده از دستگاه آر اِف فرکشنال سکرت با فاصله ماهی یک بار و در طی 4 جلسه درمانی، می‌تواند تغییرات دلخواه روی پوست بدن را به وجود بیاورد.

زمینه¬های فعالیت شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر:
فروش دستگاه¬ پلاسما فرکشنال پلانیک
فروش دستگاه لیزر موی زائد الکس دایود دایونیک
فروش دستگاه هایفو هایفونیک
فروش دستگاه لیزر اندولیفت
فروس دستگاه پلاسما فایربلت پلاس
فروش دستگاه ار اف فرکشنال نتل پلاس
فروش دستگاه کربوکسی
فروش دستگاه اراف واژینال
فروش دستگاه میکرودرم
فروش دستگاه هیدرودرمی
فروش دستگاه آر اف سرجیکال
فروش دستگاه میکرونیدلینگ
فروش دستگاه الکترولیز
فروش دستگاه فارادیک
فروش دستگاه ترمودرمی
اجاره دستگاه اندولیفت
اجاره دستگاه هایفواولترافرمر3
اجاره دستگاه لیزر موی زائد دایود دایونیک
اجاره دستگاه اراف فرکشنال سکرت
اجاره دستگاه لیزر موی زائد دایود اولیو
اجاره دستگاه لیزر موی زائد الکساندرایت کندلا
فروش اقلام مصرفی دستگاه¬های لیزر موی زائد و زیبایی از قبیل عینک محافظ چشم بیمار و اپراتور، دیستنس گیج، سوزن های میکرونیدلینگ و....

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان نیک لیزر تماس حاصل فرمایید.
• ☎️ 02122610240
• ☎️ 02122610350
• ☎️ 09120396402
• کانال تلگرام: 1t.me/niklaser
• وب سایت: www.Niklaser.com
• وب سایت: www.Niklaser.ir
• اینستاگرام: Niklaser_com

کلمات کلیدی :
دستگاه فرکشنال سکرت آر اف دستگاه آر اف فرکشنال سکرت آر اف فرکشنال سکرت اجاره دستگاه اراف فرکشنال کرایه دستگاه اراف فرکشنال رنت دستگاه اراف فرکشنال

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید