مشخصات آگهی دهنده

اخذ و صدور کارت بازرگانی، خدمات اتاق بازرگانی اصفهان
09133133941_09120133941
توافقی
1399-12-12
1400-01-12
1338 بار
11325426
اصفهان _ خیابان هشت بهشت غربی_ نبش چهارراه ملک _ساختمان ملک

اخذ و صدور کارت بازرگانی، خدمات اتاق بازرگانی اصفهان
خدمات مشاوره

اخذ و صدور کارت بازرگانی، خدمات اتاق بازرگانی اصفهان

کارت بازرگانی در قوانین ایران برای واردات و صادرات کالا برای تاجران ضروری است. در ایران تنها بازرگانانی می‌توانند در واردات و صادرات شرکت کنند که دارای کارت بازرگانی باشند.
بر اساس تعریف گمرک، کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده آن چه شخصی حقیقی باشد چه شخصیتی حقوقی، می‌تواند با داشتن آن اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند. این تجارت از ثبت سفارش و ترخیص کالا تا واردات از مناطق آزاد، حق العمل‌کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز را در بر دارد.

ماده3 قانون صادرات و واردات می گوید :
ماده 3- مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری مستلزم داشتن کارت بازرگانی است‌که توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران صادر و به تأیید وزارت بازرگانی می‌رسد.

شرایط اخذ کارت بازرگانی در اصفهان

صدور و اخذ کارت بازرگانی دراصفهان علاوه بر مدارک، دارای شرایط و ملزوماتی می باشد. داشتن 23 سال تمام، پایان خدمت و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم … منجمله آن موارد است.

هزینه اخذ و صدور کارت بازرگانی در اصفهان

در کنار مدارک لازم که جهت اخذ و صدور کارت بازرگانی ارائه می شود؛ صدور این کارت مستلزم هزینه هایی هم می باشد که بخشی از این هزینه ها، هزینه اتاق بازرگانی بوده و بخش دیگر حق الوکاله وکیل جهت اخذ کارت بازرگانی می باشد.

www.fdgfs.org.ir

کلمات کلیدی :
اخذ و صدور کارت بازرگانی تمدید کارت بازرگانی اجاره کارت بازرگانی اخذ و صدور کارت بازرگانی اصفهان تمدید کارت بازرگانی اصفهان اجاره کارت بازرگانی اصفهان مجوز صادرات و واردات کالا ثبت نام سایت اتاق بازرگانی ثبت نام سایت اتاق بازرگانی اصفهان خدمات اداری اتاق بازرگانی خدمات اتاق بازرگانی اصفهان خدمات گمرک خدمات گمرک اصفهان مجوز حق العملکاری گمرک

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید