مشخصات آگهی دهنده

تجهیزات و سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی و پاپ آپ و میز ک
09122309853- 22336312
توافقی
1399-06-05
1399-07-04
5536 بار
11302083
بزرگراه رسالت (شرق به غرب)- نبش شهید کرد - مجتمع دنیای نور - ط3 - واحد 14

تجهیزات و سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی و پاپ آپ و میز کانتر
خدمات چاپ و تبليغات

تجهیزات و سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی و پاپ آپ و میز کانتر

22336312 - 09122309853
امروزه دیگر استفاده از پاپ آپ در جاهای مختلف معمول شده است . کنفرانس های خبری ، ورزشی ، سیاسی ، مذهبی ، همایش ها ، فضاهای نمایشگاهی ، ایستگاه مترو ، پاساژ های بزرگ ، پارک ها ، مغازه ها از جمله مکان هایی است که پاپ آپ نقش موثر در اطلاع رسانی ایفا می کند . دلیل عمده این امر راحتی استفاده از آن است زیرا پاپ آپ بدلیل ساختار به راحتی قابل جمع شدن است ، نصب و اجرای آسان کمی وزن و حجم از دیگر مزایای این سازه می باشد، همچنین پاپ آپ دارای قابلیت تعویض چاپ می باشد که با توجه به این امر از آن می توان به منظور اهداف گوناگون استفاده کرد. قابل ذکر است با توجه به موجود بودن کیفیت های مختلف در بازار مشتری باید نهایت دقت در انتخاب سازه را انجام دهد .

در نمایشگاهها برای طراحی غرفه های موجود از دو روش غرفه سازی صورت می پذیرد: 1) غرفه سازی نمایشگاهی با MDf یا نئوپان 2) غرفه سازی پر تابل در روش اول ساخت غرفه نمایشگاهی با استفاده از نئوپان ، MDF، و... می باشد که با توجه به تنوع طراحی ، نور پردازی و رنگ آمیزی معرف خوبی جهت معرفی و تبلیغ شرکت مورد نظر است.ساخت غرفه با استفاده از نئوپان در نمایشگاه از دیر باز تا کنون ابزاری مناسب جهت معرفی شرکت ها و ارگان ها بوده است. مراحل کار بدین صورت میباشد که پس از مشخص شدن متراژ و مکان غرفه طراخی سه بعدی آن توسط تیم طراحی انجام شده و جانمائی می گردد. پس از تائید طرح سه بعدی و عقد قرارداد نقشه به کارگاه جهت برش و ساخت ارسال میگردد. و نهایتا پس از در اختیار قراردادن سالن از طرف برگزار کننده نمایشگاه (که معمولا 3 تا 4 روز قبل از افتتاح است) تیم نصاب ، رنگ کار ، برق کار و... اعزام میگردد.ودر آخر قبل از افتتاح نمایشگاه ، غرفه تحویل کارفرما میگردد. لازم بذکر است روز پس از اختتامیه گروه جهت تخریب و جمع آوری در محل غرفه مستقر میگردند. در روش دوم ، غرفه سازی پرتابل با توجه به دارا بودن قابلیت طراحی ، نصب و اجرا در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه یک انتخاب مناسب جهت ساخت غرفه های پیش ساخته می باشد.


پاپ آپ خط کش ساعتی آلومینیومی 3در2

پاپ آپ خط کش ساعتی آلومینیومی 3در3

پاپ آپ خط کش ساعتی آلومینیومی 3در4

پاپ آپ خط کش ساعتی آلومینیومی 3در5

میزکانتر نمایشگاهی خط کش ساعتی 90در210

میزکانتر نمایشگاهی خط کش مگنتی 90در210
چاپ این سازه ها گلاسه لمینت و با دستگاه پیشرفته اکوسالونت می باشد.

میز کانتر تاجدار پی وی سی
چاپ این سازه نیز می تواند گلاسه لمینت و همچنین است*** وینیل باشد.

برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید/. 22336312 - 09122309853

کلمات کلیدی :
ميز کانتر پاپ آپ خط‌کش ساعتي کانتر تاجدار خط کش مگنتي رول آپ ثابت رول آپ گردان زميني کانتر تاجدار تجهيزات نمايشگاهي پاپ آپ اسپیس فرم سازه نمایشگاهی میز کانتر رول آپ استند ایکس فلکه ای پاپ آپ سوئیسی پاپ آپ خط کش ساعتی پاپ آپ مگنتی پاپ آپ فنری سازه فروشگاهی استند نمایشگاهی پوستر استند دوطرفه رول آپ موتوردار استند ایکس فلکه ای سازه نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی تهران تجهیزات غرفه آرائی غرفه سازی پوستر استند استند نمایشگاهی استند محصول فروشگاهی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید