مشخصات آگهی دهنده

تحصيل تقريبا رايگان در اتريش
22140381
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
1098 بار
11264609
تهران ، شهرک غرب

تحصيل تقريبا رايگان در اتريش
خدمات خدمات مسافرتی

تحصيل تقريبا رايگان در اتريش


تحصيل تقريبا رايگان در اتريش
براي كساني كه در حال حاضر مشغول به تحصيل در دانشگاه هاي آزاد و سراسري هستند و فارغ التحصيل نشده اند يكي از بهترين فرصت هاي تحصيلي ، اخذ انتقالي از دانشگاه خود به يكي از دانشگاه هاي كشور اتريش مي باشد.

براي اين منظور داوطلب مي بايستي دانشجوي رشته مورد نظر در دانشگاه كشور خود و يا كشور ديگري كه مورد تائيد است باشد ، در واقع پيش شرط درخواست پذيرش جهت دانشگاه هاي اتريش قبولي در كنكور دانشگاه (سراسري يا آزاد ) در رشته و مقطع مورد نظر مي باشد.

براي اين منظور با اخذ گواهي اشتغال به تحصيل از دانشگاه خود به همراه ريزنمرات مهر و موم شده و گواهي عدم منع تحصيلي در دانشگاه خود به همراه ساير مدارك مورد نياز ، پرونده شما جهت اخذ پذيرش و ادامه تحصيل در دانشگاه هاي معتبر وين و ساير شهرهاي اتريش بازگشايي مي شود ، لازم به توضيح است در اين روش واحدهايي كه شما در دانشگاه اوليه خود گذرانده ايد مورد ارزيابي قرار مي گيرد و نياز به گذراندن مجدد اين واحد ها در دانشگاه مقصد نمي باشد.
*********************************

اتريش حدود 18 دانشگاه و 110 مركز آموزشي وجود دارد كه زبان ملي و تدريس آلماني مي باشد البته در دوره دكتري و در بعضي دانشگاه هاي خصوصي مي توان به زبان انگليسي تحصيل كرد. بهترين دانشگاه آن دانشگاه وين داراي رتبه 84 در جهان و رتبه 15 در اروپا مي باشد ( از جهت قياس در نظر داشته باشيد دانشگاه تهران داراي رتبه 987 جهاني و دانشگاه صنعتي شريف داراي رتبه 1977 جهاني مي باشد !! ).

**نكته : براي اخذ پذيرش براي دانشجويان خارجي نياز به مدرك زبان آلماني نمي باشد و دانشجو مي تواند پس از اخذ پذيرش در كشور مربوطه دوره هاي زبان را طي كند.
*** اتريش مهد موسقي و معماري در دنيا بوده و دانشجويان فارغ التحصيل مخصوصا در اين رشته ها داراي امتياز بالايي در كل دنيا جهت ادامه تحصيل و كار مي باشند.
*** هزينه هاي تحصيل در اين دانشگاه ها در تمامي مقاطع و درتمام رشته ها تك نرخي و تقريبا رايگان مي باشد.

شهريه هر ترم 380 يورو ( نصف شهريه دانشگاه آزاد در مقطع ليسانس و يك چهارم شهريه دانشگاه آزاد در مقطع فوق ليسانس) مي باشد ، كه با شرايط معدلي مختلف بيشتر اين مبلغ نيز به دانشجو مسترد مي گردد .

**نكته : بعضي از دانشگاه ها مانند گراتس اين شهريه را در صورتي كه دانشجوي ايراني حداقل 9 واحد در ترم گذرانده باشد به صورت كامل برمي گرداند.
***هزينه اقامت در پانسيون با اتاق مستقل با امكانات متفاوت در حدود 180 تا 300 يورو مي باشد .
***هزينه خوراك كاملا بستگي به فرد دارد و در حدود 200 تا 350 يورو در ماه قابل پيش بيني است .
*** دانشجو به صورت پاره وقت داراي اجازه كار مي باشد .

جهت پاسخگويي به سوالات بيشتر و يا هماهنگي جهت مشاوره رايگان و بررسي شرايط متقاضي و ارائه بهترين راهكار متناسب با شرايط فردي متقاضي با دفتر موسسه در تهران تماس حاصل فرمائيد .

اين گروه با حضور نمايندگان زبده خود در كشور اتريش در زمينه اخذ و پذيرش و اعزام دانشجو به دانشگاههاي اتريش آماده خدمتگزاري به جوانان و دوستان علاقمند به تحصيل و كسب درجات عاليه علمي در اين كشور اروپايي مي باشد .
**************************************** ***********************
نشاني :تهران ، شهرك غرب
تلفن : 2 – 22140381
فكس : 22140385
همراه : 09121725636
ايميل [email protected] :

کلمات کلیدی :
تحصيل تقريبا رايگان در اتريش

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید