مشخصات آگهی دهنده

شرکت روشنایی تیسان
02156692373
توافقی
1402-03-10
1401-12-09
13 بار
11361537
تهران اسلامشهر خیابان زرافشان کوچه اول پلاک 17

فروش انواع پایه چراغ خیابانی پروژکتور وال واشر بیلبوردی روشنایی معابر
لوازم صوتي تصويري

فروش انواع پایه چراغ خیابانی پروژکتور وال واشر بیلبوردی روشنایی معابر

پایه چراغ خیابانی به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات روشنایی معابر اهمیت دارد. اگر به چراغ‌‌های موجود در خیابان توجه کنید متوجه می‌شوید که مهمترین سازه روشنایی شهر همین پایه‌‌های چراغ خیابانی می‌باشد. البته این پایه‌‌ها صرفاً برای چراغ‌‌های موجود در خیابان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند بلکه از آنها برای نورپردازی فضاهای گوناگونی مثل، خیابان، اتوبان، فضاهای باز شهری و فضاهای صنعتی کمک گرفته می‌شود. در محیط‌‌های کوچک مثل پارک‌‌ها نیز از پایه‌‌های کوچک چراغ خیابانی بهره برده می‌شود. آشنایی با این چراغ‌‌ها به شما کمک می‌کند تا برای نورپردازی فضاهای باز و بسته خودتان تصمیم گیری‌های بهتری داشته باشید.
خرید پایه چراغ خیابانی چه تاثیری برای ما دارد؟
خرید پایه چراغ خیابانی اثر گذاری زیادی در محیط زندگی ما دارد. مهم ترین تاثیرات این پایه در معابر و خیابان‌‌ها عبارتند از:
ایمنی: استفاده از چراغ خیابانی برای روشنایی فضای معابر امنیت رانندگان و عابران پیاده را افزایش می‌دهد. زمانی که از این پایه‌‌ها برای روشنایی استفاده شود، نور به صورت مناسب در محیط پخش می‌شود و رانندگان از خطر احتمالی تصادف با درخت، ساختمان‌‌های بزرگ یا عابرین پیاده نجات پیدا می‌کند. اگر پایه‌‌ها در فاصله مناسب از یکدیگر قرار گیرند، از انحراف تابش پیشگیری به عمل می‌آورند و به این ترتیب رانندگان بهتر می‌توانند شرایط را کنترل کنند. استفاده از این محصولات در کاهش سرقت نیز موثر است.
زیبایی: اگر به دنبال این هستید که با کمک روشنایی فضای داخلی یا بیرونی خودتان محیط زیبا تری داشته باشید حتماً باید بهترین پایه‌‌ها را انتخاب کنید. اگر در انتخاب خودتان دقت کافی داشته باشید پایه‌‌ها می‌تواند جذابیت محیط شما را چند برابر کنند. در فضاهای باز نورپردازی مناسب کمک می‌کند تا سایر وسایل موجود در آن محیط مثل مجسمه‌‌ها، فواره‌‌ها، باغ‌‌ها و … برجسته‌تر به نظر برسند.
کمک به فناوری هوشمند: یکی از بزرگترین ویژگی‌‌های پایه چراغ خیابانی کمک آن به فناوری‌‌های هوشمند است. از این پایه‌‌ها می‌توان برای نصب دوربین‌‌های کنترل ترافیک ، سنسور‌‌های حمل و نقل انبوه و ابزار ارتباطی با کیوسک‌‌های اطلاعاتی کمک گرفت. وجود این فناوری‌‌های هوشمند به بالاتر رفتن آرامش در محیط کمک زیادی خواهد کرد.
روشنایی فضای داخلی
نحوه انتخاب پایه چراغ خیابانی چگونه است؟
در خرید پایه چراغ خیابانی باید نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای اینکه خرید بهتری را تجربه کنید نکات زیر می‌توانند به شما کمک کنند:
محاسبه ارتفاع: تعیین ارتفاع یکی از نکات کلیدی در خرید این پایه‌‌ها است. محاسبه ارتفاع به شما کمک می‌کند تا بهترین روشنایی را در محیط مدنظر خودتان داشته باشید. برای اندازه گیری این پارامتر شما باید به روشنایی منبع نور و ابعاد محیط توجه کنید.
مقاومت در برابر عوامل محیطی: وقتی قرار است یک پایه چراغ خیابانی خریداری کنید باید به سراغ محصولاتی بروید که از مواد مناسب در آن‌‌ها استفاده شده باشد. یعنی پایه چراغ باید با مواد تولید شده باشد که در شرایط متفاوت محیطی واکنش‌‌های مناسب از خود نشان دهد. این پایه‌‌ها باید هم در هوای سرد و هم در هوای گرم، در شرایط برفی و بارانی و … استحکام خودشان را حفظ کنند.
استاندارد: پایه چراغ که شما خریداری می‌کنید باید بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده باشد. اگر استاندارد آن‌ها مناسب نباشد ممکن است خطرات زیادی برای عابرین پیاده و رانندگان ایجاد کنند. همچنین شما باید به طول عمر این محصولات توجه داشته باشید. تعویض پایه چراغ خیابانی کار بسیار سختی است و پیشنهاد می‌کنیم به دنبال پایه‌‌هایی بروید که حداقل چند سال دوام بیاورند.

کلمات کلیدی :
روشنایی معابر روشنایی خیابان پایه چراغ خیابانی پروژکتور بیلبوردی پروژکتور وال واشر روشنایی محوطه

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید