مشخصات آگهی دهنده

شرکت بازرگانی ویسا
09111321378
توافقی
1402-02-24
1402-03-23
60 بار
11360282
تهران.ستارخان .خیابان سازمان آب . پلاک 143 .واحد 4

جی پی اس مولتی فرکانس روید تکنولوژی نیکون ژاپن مدل RENO1
لوازم لوازم مهندسي

جی پی اس مولتی فرکانس روید تکنولوژی نیکون ژاپن مدل RENO1

گیرنده مولتی فرکانس روید مدل RUIDERENO1
965 کانال واقعی با برد پیشرفته کمپانی امریکایی RUIDE \ ASHTECH آپشنال
محصول سال ۲۰۲۲ فول پک دارای سنسور تیلت۶۰درجه RIMU بهمراه رادیوداخلی و کنترلر مخصوص اندرویدی گیرنده مولتی فرکانس GNSSرویدتکنولوژی نیکون ژاپن مدل RENO1 محصولی جدید با قابلیتهای فراوان است.
دارای صفحه نمایش رنگی برروی گیرنده باقابلیت نمایش مختصات،موقعیت،ماهوارههاو...
این گیرنده پر قدرت دارای برد (تراشه) GNSS بسیار مدرن و دقیق از شرکت آمریکایی است که از معتبرترین سازندگان تجهیزات GNSS محسوب می شود.
باداشتن مودم سیمکارت داخلی 4G، ارتباط اینرنتی پر سرعت در RENO1 تضمین شده بوده و دریافت تصحیحات از سامانه های CORS یامدیریت نقشه های مبنا به آسانی انجام خواهدگرفت.
ماژولهای بلوتوث و Wi-Fi داخلی این دستگاه، ارتباط مداوم و باثباتی را بادستگاه های کنترلرایجادخواهندکرد و رادیو مودم داخلی 3 وات فرستنده/گیرنده باقابلیت انتخاب فرکانس مورد نظر،RENO1 را به دستگاهی ایده آل به منظور کار به صورت سیستم
Base و Rover تبدیل مینماید.
از مزیتهای عمده این محصول نسبت به سایر گیرنده ها هیروگنس، وجود جدیدترین فناوری سنسور تیلت ۶۰ درجه RIMU است.
بااستفاده از این ویژگی، گیرنده میتواند نقاط را باشیب تا 60 درجه با دقت 1 سانتی متر برداشت و پیاده سازی نماید. به علاوه این حسگر در برابر تداخل امواج الکترومغناطیس نیزدچار مشکل نخواهد شد.
در زیر برخی از ویژگیهای فنی این گیرنده کاربر پسند را ملاحظه میکنید :
پشتیبانی از تمام سیستم های ناوبری رویدRUIDE RENO1 بابرخورداری از تراشه شرکت امریکایی،تمام سیگنالهای سیستمهای ناوبری موجود(GPS، Glonass،Beidou و Galileo) را با دقت بالا دریافت مینماید تا کاربر برای مدت طولانی نیازی به صرف هزینه جهت ارتقای گیرنده خود نداشته باشد.
کنترل به وسیله Web UI با رابط کاربری بر مبنای وب(WebUI)کاربران میتوانند بایک رایانه قابل حمل و یاگوشیهای هوشمند و به وسیله Wi-Fi، گیرنده خود را آماده سازی، مدیریت و کنترل نموده و تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهند.
همچنین توانایی دانلود داده های خام را نیز از گیرنده خواهند داشت.
باتریهای پرقدرت رویدRENO1دارای باتری لیتیم بسیار نیرومند 10000 میلی آمپر است که میتوانند تا 16 ساعت نیروی مورد نیاز برای کارکرد RUIDE RENO1 را تأمین کند و همچنین قابلیت اضافه کردن باتری اکسترنال مخصوص با توان 4800 میلی آمپر را دارد.
پشتیبانی از سرویس تصحیحاتی Atlas و ویژگی aRTK در نسخه کامل گیرنده رویدRENO1 از سیگنالهای ماهوارههای L-band نیز پشتیبانی میکند.
ماهوارههایATLAS که متعلق به شرکت Hemisphere هستند، تصحیحات مورد نیاز برای برداشت در حالت PPK (تعیین موقعیت در حالت عدم دریافت تصحیحات از گیرندهBase یاسامانهCORS) بادقتی مناسب و کاربردی را ارسال میکنند.
فناوری aRTK نیز بر همین اساس در RENO1گنجانده شده است و کاربر میتواند در انواع محیط ها و شرایط نامطلوب نیز بهترین کارایی را از گیرنده خود دریافت نماید.
محکم و بادوام این گیرنده باطراحی شکیل و به کارگیری آلیاژ قدرتمند منیزیوم،استانداردمقاومت در برابر آب و گردوغبار IP67 را دریافت نموده است.
همچنین بدنه ای مقاوم در برابر ضربه و سقوط از ارتفاع (تا ۳ متر بر روی سطح بتنی !) برای آن در نظر گرفته شده است.
ظرفیت حافظه داخلی 8GB SSD بهمراه درگاه خارجی USB
دارای بلوتوث نسل 5 وWiFi X Web Server
دارای رادیو داخلی با توان 3 وات Internal UHF X-Link 3W
دارای کیس ( جعبه حمل ) ضد ضربه استاندارد کمپانی Ruide
مجهز به تراز الکترونیکی در هنگام پیاده¬سازی نقاط
رابط‌های ارتباطی: USB 2.0, Bluetooth
دارنده استاندارد اروپا CE
ضد آب و ضد ضربه-استاندارد محیطی IP67
تلفن های تماس:
شعبه تهران: ۰۹۱۲۹۴۴۷۰۵۸ – ۰۹۱۲۰۵۰۷۲۳۹ – ۰۲۱۴۴۱۱۱۸۲۶
شعبه گیلان: ۰۹۱۱۱۳۲۱۳۷۸ – ۰۹۱۱۲۴۰۱۳۵۰ – ۰۹۱۹۹۵۹۵۳۹۶ – ۰۱۳۳۳۵۰۸۰۸۰
www.veisa.ir
www.ruide.ir

کلمات کلیدی :
نمایندگی جی پی اس روید جی پی اس ارزان گیرنده مولتی فرکانس ارزان گیرنده مولتی فرکانس وام بانکی هیروگنس رایمند استونکس نمایندگی استونکس نمایندگی ژئوپوز نمایندگی هیرو نمایندگی سندینگ

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید