مشخصات آگهی دهنده

tandisonline
09128942143
توافقی
1403-01-28
1403-02-18
164 بار
11359521
خ شریعتی

اجاره کپسول اکسیژن
لوازم تجهیزات پزشکی

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن
بیمارانی هستندکه بدن آنها نمی تواند اکسیژن کافی را تامین کند و برای رفتن به خانه و دوربودن مسافت خانه از محیط بیمارستان مجبور به تهیه کپسول اکسیژن هستند. اجاره آن برای دوره نقاهت بعد از بیمارستان اقتصادی ترین راه است.برای تهیه کپسول اکسیژن یقینا بهترین روش اجاره کالا است .
با توجه به اینکه قیمت کپسول اکسیژن مانند بسیاری از اجناس دارای جهش های قیمتی بسیار زیادی شده است, ممکن است اجاره آن از نظربودجه اقتصادی گزینه ی مناسبی باشد. مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی خود اقدام به اجاره انواع کپسول اکسیژن خانگی در سراسر تهران بزرگ نموده است.
اهمیت اجاره کپسول اکسیژن در سلامتی بیماران
اکسیژن، گاز موجود در هوا است که انسان نفس می کشد، برای زندگی انسان ضروری است چرا که اکسیژن خالص به سم زدایی از بدن کمک میکند و بدن را از سمومی که برای سلامتی ضرر دارند پاک میکند و این عمل را با اکسیژن رسانی به خون انجام می دهد. برخی از افراد مبتلا به اختلالات تنفسی اند.و نمیتوانند اکسیژن کافی را به طور طبیعی دریافت کنند ونیاز به اکسیژن مکمل یا اکسیژن درمانی هستند. این وسیله برای دوره نقاهت بیمارستان به آنها کمک میکند، اکسیژن لازم را دریافت و سطح انرژی و خواب و کیفیت زندگی را بهتر کنند. زمانی که خون به خوبی اکسیژن لازم را داشته باشد.باعث می شود سموم بدن را از سیستم بدن دفع کند.
انواع کپسول ها
گاهی بیمار براساس تجویز پزشک باید به طور مداوم از اکسیژن استفاده کند و یا به دلیل داشتن مشکلات قلبی عروقی در صورت آلودگی هوا باید در بیرون از منزل گاز اکسیژن خالص تنفس نماید. در موارد قطعی برق و یا مسافت خارج از منزل که دستگاه اکسیژن ساز به دلیل در دسترس نبودن برق خانگی می توان از کپسول اکسیژن استفاده کرد. کپسول ها که برای راحتی تنفس بیماران تنفسی طراحی شده است.در حجم های مختلف ۱ لیتری – ۲ لیتری – ۵ لیتری – ۱۰ لیتری – ۲۰ لیتری – ۴۰ لیتری و هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. این کپسول ها در دو نوع آلومینیومی و فولادی موجود می باشد.
تندیس آنلاین خدمات اجاره و فروش تجهیزات پزشکی مانند اجاره کپسول اکسیژن جهت سرویس رسانی به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

کلمات کلیدی :
اجاره کپسول اکسیژن در شهرری اجاره کپسول اکسیژن شبانه روزی اجاره کپسول اکسیژن در تهران شبانه روزی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید