مشخصات آگهی دهنده

تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو
09916666350
توافقی
1400-06-08
1400-07-07
155 بار
11354473
تهران، نارمک، گلبرگ غربی، پلاک 225، واحد 6

اتصالات upvc استخر از بهترین برندها در رباط کریم
لوازم لوازم گوناگون

اتصالات upvc استخر از بهترین برندها در رباط کریم

اتصالات یو پی وی سی با بالاترین سطح کیفیت عرضه شده در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو شعبه رباط کریم با سال ها سابقه فروش در این زمینه می باشد.
یکی از ترکیب هایی که به دلیل خواص مکانیکی ویژه ای که داراست به طور گسترده ای در ساخت لوله، اتصالات و انواع پروفیل به کار می رود UPVC می باشد. این ترکیب که فاقد نرم کننده است و حاوی حداقل افزودنی ها است بیشترین میزان استحکام کوتاه مدت و بلند مدت را در میان ترکیب های متنوع و مختلف PVC دارا است.
ویژگی های منحر به فرد اتصالات UPVC نظیر مقاومت در برابر خورندگی، مقاومت شیمیایی و بیولوژیکی بالا، خواص هیدرولیکی بی نظیر و نیز توانایی بالای آن در تحمل فشار های خارجی و داخلی سبب شده تا این ماده کاربرد های گسترده ای به همراه داشته باشد که همگی در ارتباط مستقیم با همین ویژگی ها می باشد.
اتصالات فشار قوی UPVC در حال حاضر از پر مضرف ترین نوع اتصالات در ساختمان ها و پروژه های ساختمانی می باشد و بالاترین کاربرد اتصالات فشار قوی یو پی وی سی در انتقال فاضلاب می باشد. با پیشرفت کردن پلیمر و فرآیند های تولید امروزه نوع های متنوعی از این محصول تولید شده که نصب و سرعت اجرای این تولیدات بسیار بالا و آسان می باشد.
شعبه اصلی آبیکو در تهران می باشد. برای خرید اتصالات UPVC تنها کافیست با فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی همراه شوید و لذت را در خرید از ما تجربه کنید.

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
نمایندگی پیمتاش ترکیه نمایندگی پیمتاش نمایندگی پیمتاش ترکیه در گیلان فروشگاه آبیکو تجهیزات استخر و جکوزی تجهیزات سونا اتصالات پیمتاش شیرآلات پیمتاش چسب پیمتاش

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید