مشخصات آگهی دهنده

پنجره چوبی سنتی گره چینی مشبک اُرُسی شیشه رنگی
05136518345
توافقی
1398-06-18
1398-07-17
1083 بار
11343212
چراغچی53-خین عرب(طرحچی18)

پنجره چوبی سنتی گره چینی مشبک اُرُسی شیشه رنگی
لوازم چوبی و فلزی

پنجره چوبی سنتی گره چینی مشبک اُرُسی شیشه رنگی

نوع چوب: چوب درجه یک روسی
جنس شیشه های رنگی: پلکسی گلاس
کاملا دستساز
رنگ: قرمز مایل به زرد – Red Cedar
نوع رنگ: رزین طبیعی سازگار با محیط زیست
این پنجره به دلیل ابعاد آن به عنوان دریچه برای فضاهای سنتی استفاده می شود و نقش مهمی در زیبایی ، نظم ، آرامش محیط ایجاد می کند . طرح و رنگ آن برگرفته از تصورمان که زیبایی و نورانی بودن خورشید می باشد طراحی شده ، به همین منظور نام آن شمسه یا شمس برگزیده شده است . برای ساخت این پنجره به فنونی کاملا سنتی با هنر دست تجهیز شده ایم .
یکی از دغدغه های خریداران پنجره های شیشه رنگی در گذشته این بوده که این پنجره ها باید هر چند سال مورد مرمت قرار می گرفته اند ، و این امر باید در محل اجرای این محصولات انجام می شده است ، این موضوع هزینه ی زیادی را برای خریداران به همراه داشت .
با توجه به روشی که در ساخت این پنجره به کار برده شده مرمت این محصول را در آینده آسان و کم هزینه کرده است ، برای این منظور قاب های گره چینی و شیشه رنگی از چهارچوب و بائو درب به صورت جداگانه آماده و نصب می شود که در صورت خرابی یا شکستن شیشه ها با گذشت زمان فقط قسمت گره چینی ( قسمت شیشه رنگی ) از کار جدا میشود و به محل مرمت ( کارگاه ) برای احیای مجدد آن فرستاده می شود .
این موضوع مرمت این آثار را کم هزینه ، سریع و با کیفیت به انجام می رساند .
کاربرد این محصول به عنوان یک پنجره اصیل ایرانی با مشخصات و کیفیت پنجره های امروزی در فضاهایی همچون فضای آپارتمانی ، باغ ویلاها و مکان های تاریخی ، همچنین این محصول به عنوان المان سنتی در آتلیه های عکاسی ، سفره خانه ها و اقامتگاه های بوم گردی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
از دیگر کاربردهای این محصول در هتل های لوکس وامروزی به عنوان اتاق های سوئیت قاجاری طرفداران بیشماری دارد .
ارسال به تمام نقاط کشور
ساعت کاری مجموعه: 8صبح الی 18

کلمات کلیدی :
پنجره ارسی تمام چوب سنتی پنجره شیشه رنگی چوبی خرید اینترنتی پنجره تمام چوب فروش اینترنتی پنجره تمام چوب انواع پنجره چوبی سنتی عکس پنجره ارسی گره چینی پنجره ارسی چوبی مشبک قیمت پنجره چوبی سنتی تولیدپنجره چوبی تصویر پنجره ارسی پنجره ارسی شیشه رنگی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید