مشخصات آگهی دهنده

تقویت کننده آنتن موبایل
05138815201
توافقی
1397-05-18
1397-06-17
1016 بار
11335651
مشهد، بلوار وکیل آباد، کوثر 24، پلاک 118

تقویت کننده آنتن موبایل
لوازم نصب آنتن

تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل
نصب آنتن موبایل در مشهد
نصب تقویت آنتن موبایل
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل
نصب تقویت کننده سیگنال موبایل
دستگاه تقویت کننده موبایل – تقویت آنتن تلفن همراه


خدمات شرکت ارتباطات پیام موج:

با توجه به عدم پوشش مطلوب سیگنال موبایل، دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل در انواع و توان های مختلف جهت استفاده بصورت داخلی و خانگی در ساختمان ها و محیط های بسته، هتلها و برجها و بصورت فضای باز جهت روستاها، کارگاه ها ،زمینهای زراعی، باغات، ویلاها، کارخانجات خارج از شهر ، معادن ، سدها و ... طراحی شده است .مجموعه ارتباطات پیام موج آمادگی آن را دارد تا در اسرع وقت نیروی فنی خود را جهت بازدید و کارشناسی از محیط مورد نیاز و ارائه طرح مناسب جهت تامین و تقویت پوشش آنتن موبایل، اعزام نماید.


مشکلات آنتن دهی موبایل در محیط بسته : تعداد زیادی مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های بسته وجود دارد مانند ضعف سیگنال و پدیده پینگ پونگ و تداخل و ترافیک بالا و... برای حل مشکلات فوق راه کارهای متنوعی وجود دارد. استفاده از میکرو BTS و تقویت کننده موبایل و یا ترکیب این دو حالت با توجه به نوع مشکل و منطقه ای که باید پوشش داده شود نوع راهکار متفاوت خواهد بود. استفاده از میکرو BTS راه حل مناسب ولی گران می باشد که باید زیر نظر اپراتور موبایل برای نقاطی که نیاز به ترافیک بالا دارند استفاده شود ولی در اکثر مواقع تقویت کننده موبایل چاره ساز مشکل میباشد .

مشکلات آنتن دهی موبایل در محیط باز: مهمترین مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های باز ضعف سیگنال می باشد. در این حالت علاقمندی مشتری به افزایش محدوده پوشش موبایل می باشد. مشتریان اصلی اپراتورهای موبایل می باشند که ترجیح می دهند به جای نصب BTS جدید از تقویت کننده موبایل استفاده کنند. مشکل دیگر ترافیک بالا در مکالمات است که اپراتورها علاقمند به انتقال ترافیک به سلول های با ترافیک بالا می باشند.
بهترین راه حل اقتصادی استفاده از تقویت کننده حرفه ای با توان بالا و قابلیت کنترل و مونیتورینگ می باشد. انواع مختلفی از این تقویت کننده ها شامل تقویت کننده انتخاب باند و انتخاب کانال و شیفت فرکانسی وجود دارد که بر اساس مقتضی پروژه از انها استفاده می گردد.


________________________________________

همچنین تقویت کننده های موبایل به دو گروه تقسیم می شوند
تقویت کننده و تکرار کننده موبایل با توان متوسط محیط های داخلی
تقویت کننده و تکرار کننده موبایل با توان بالا محیط و فضای باز
تقویت کننده و تکرار کننده موبایل با توان متوسط محیط های داخلی : این نوع تقویت کننده ها عمدتا برای محیط های داخلی و مکانهای سرپوشیده از قبیل : مکان های مسکونی ، ویلا ها ، داخل اتومبیل ، طبقات زیر سطحی ساختمان ها ، طبقات فوقانی آپارتمان و برج های بلند ، شرکت ها ، سازمان ها ، رستوران ها ، استخر و مجموعه های ورزشی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، پارکینگ های زیر زمینی و مراکز تجاری ، فروشگاه ها و یا هر مکانی با پوشش ضعیف سیگنال مورد استفاده قرار می گیرند.

1 - ابتدا باید موقعیت و متراژ محدوده ای را که در آن قصد تقویت سیگنال تلفن همراه را داریم کاملا بررسی و مشخص نموده مثلا اگر قصد تقویت میزان آنتن دهی تلفن همراه برای یک آپارتمان مسکونی و یا تجاری را دارید باید دقیقا تعداد طبقات آپارتمان ، تعداد واحد های موجود در هر طبقه و یا حتی متراژ هر واحد و تعداد اتاق ها و نحوه آنتن دهی و نوسان موبایل در تک تک آن مکان ها مورد بررسی قرار گیرد.
2 - میزان آنتن دهی تلفن همراه در آن منطقه و یا آن محدوده دقیقا مورد بررسی قرار گیرد.به ویژه در محیط های خارجی مانند بالای پشت بام ، داخل حیاط و ابتدای ورودی ساختمان.
3 - فاصله و جهت نزدیکترین دکل مخابراتی یا BTS به محل مورد نظر مشخص گردد.
4 - ساختار داخلی محیط اعم از تعداد اتاقهای موجود در واحد ، تعداد پنجره ها ، نوع و قطر دیوار حائل بین اتاق ها و سایر موارد بررسی گردد.

بوستر یا تقویت کننده تلفن همراه محیط های سرپوشیده چیست؟ بوستر دستگاهی است که جهت تقویت امواج تلفن همراه به کار می رود.نحوه عملکرد دستگاه شبیه فرستنده های امواج تلفن همراه جهت انتشار امواج موبایل می باشد با این تفاوت که دستگاه جهت استفاده در مکانهای سرپوشیده مانند دفتر کار و یا منزل طراحی شده است .استفاده از بوستر باعث بهبود کیفیت در میزان آنتن دهی تلفن همراه شده و متعاقبا مکالمه ای بهتر و راحت تر را برای کاربر به ارمغان آورده واز میزان قطع شدن های مکرر در حین مکالمه می کاهد. بوستر امواج تلفن همراه موجود در محیط بیرون را گرفته و پس از تقویت کردن در محیط داخل پخش می نماید.
و اما ! چگونه می توان یک تقویت کننده تلفن همراه انتخاب نمود؟ نوع شبکه تلفن همراه موجود در محل مورد نظر را شناسایی نمایید سپس تعداد مکان ها و یا متراژ محلی را که در آن قصد تقویت امواج تلفن همراه را دارید مشخص نمایید. و پس از آن میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید و سپس تست نمایید که چند دقیقه می توان بدون نوسان و قطع و وصل صدا در بهترین منطقه پوشش دهی محیط شما می توان یک مکالمه تلفن همراه به تلفن ثابت داشت.
یک ست و یا یک مجموعه کامل از سیستم ها تقویت کننده آنتن موبایل شامل قطعات زیر می باشد.
بوستر یا خود تقویت کننده که عملیات تقویت امواج در محیط بسته را انجام می دهد. آنتن خارجی که وظیفه گرفتن امواج ضعیف از محیط خارجی را برعهده دارد. آنتن داخلیکه وظیفه پخش امواج تقویت شده توسط بوستر را بر عهده دارد.کابل و کانکتور به ترتیب به متراژ و تعداد لازم.

کارشناسی: 09155073854

کلمات کلیدی :
تقویت کننده موبایل تقویت کننده آنتن موبایل نصب تقویت کننده موبایل نصب تقوبت کننده آنتن موبایل فروش تقویت کننده موبایل در مشهد فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل در مشهد تقویت آنتن دهی موبایل تقویت سیگنال موبایل دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل نصب آنتن موبایل نصب آنتن مرکزی نصب آنتن موبایل در مشهد

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید