مشخصات آگهی دهنده

تقویت کننده انتن موبایل 3G/4G
02144299630 - 02144299631 - 02144299632
توافقی
1398-10-13
1398-11-13
1031 بار
11334964
فلکه دوم صادقیه مجتمع تجاری افق طبقه اول واحد 101

تقویت کننده انتن موبایل 3G/4G
لوازم نصب آنتن

تقویت کننده انتن موبایل 3G/4G

با وجود بازار های متفاوت جهت فروش تقویت انتن موبایل و گوناگونی سیستم های تقویت موبایل و همچنین قیمت های متفاوت تقویت کننده انتن موبایل اکثر مشتریان در هنگام خرید در انتخاب دستگاه تقویت کننده دچار سردرگمی می شوند.
چگونه انتن موبایل را تقویت کنیم؟
وسیله ای برای تقویت انتن موبایل؟
راه های تقویت انتن موبایل؟
تقویت انتن موبایل چیست؟
تقویت انتن 4G/3G؟
تماس تلفنی در شبکه موبایل چگونه کار می کند؟
شبکه موبایل چیست؟
نسل های تلفن همراه؟
از این رو تمام تلاش خود را کرده ایم تا با راهنمایی صحیح شما را درامر خرید/فروش تقویت کننده انتن موبایل خانگی و ارزان قیمت ،صنعتی ، ریپیترها و بوستر های توان بالا یاری کنیم.Repeater/Booster
رفع مشکل انتن دهی اماکن تجاری بزرگ،سدها،ساختمان های مسکونی،پروژه های عمرانی ،شهرک های صنعتی ،معادن و.....
قدم اول در انتخاب دستگاه تقویت انتن تلفن همراه اول بررسی سیگنال موبایل مکان مورد نظر می باشد.این کار برای متخصصین با دستگاه تست سیگنال (برنامه tems) و دستگاه اسپکتروم انالیزر وبرای شما مشتریان محترم به 2 صورت امکان پذیر است:
1.برای گوشی های سیستم عامل اندروید استفاده از نرم افزار:
gsm signal monitoring
network cell info
2. برای بررسی سیگنال منطقه مورد نظر با گوشی ایفون با وارد کردن کد:
*3001#12345#*
فرکانس انتن موبایل در شرایط عادی و نرمال باید ،بین 65 الی 85 دی بی ام باشد که در شرایط نا مطلوب این عدد تا 120 دی بی ام می رسد.
بعد از بررسی میزان امواج موبایل و متراژ ملک مورد نظر نوبت به:
انتخاب سیستم تقویت کننده انتن موبایلmobile signal booster می شود.
در مناطق دور افتاده و نقاط کور خارج از شهر می شود از سیستم تقویت انتن موبایل همراه اول ارزان قیمت استفاده کرد که فقط فرکانس 900مگاهرتز همراه اول را ساپورت می کند.
تقویت انتن موبایل همراه اول single band repeater گزینه مناسبی برای مناطق درون شهری و مناطق با تراکم جمعیت بالا نمی باشد.در مناطق درون شهری هنگام مکالمه به دلیل ترافیک بالای جمعیت گوشی شما با مشکل انتن دهی موبایل مواجه می شود.
اما در مناطق درون شهری که با مشکل انتن دهی موبایل مواجه هستند سیستم تقویت انتن موبایل دو باند duall band repeaterکه قابلیت ساپورت فرکانس 900 مگاهرتز برای تقویت انتن موبایل همراه اول و1800 مگاهرتز برای تقویت انتن موبایل ایرانسل بهترین گزینه برای رفع مشکل انتن دهی گوشی موبایل شما می باشد.
اگر به دنبال تقویت اینترنت گوشی موبایل خود هستید باید دستگاه شما 3band repeater باشد تا علاوه بر همراه اول وایرانسل بتواند فرکانس 3g یا 2100 مگاهرتز را ساپورت کند.
البته در پروژه های تخصصی نیاز به سیستم های خاص از قبیل:
Wide band repeater :این تکرار کننده انتن موبایل قابلیت ساپورت تمامی فرکانس موبایل را دارا می باشد.
Select band repeater:در مواقعی که یه باند فرکانسی مد نظر باشد گزینه مناسبی برای تقویت موبایل می باشد.
Chanel selectiv repeater:در مواقعی که برای نصب دستگاه تقویت انتن موبایل به دلیل تراکم بالای فرکانس دچار مشکل انتن دهی هستیم نیاز به سیستم فوق است signal booster که با انتخاب باندی مخصوص و تقویت ان، مشکل را بر طرف می کند.
Frequency shifting repeater:در شرایطی که برای راه اندازی دستگاه تقویت انتن موبایل ارسال و دریافت سیگنال موبایل به خوبی انجام نمی شود تنها گزینه پیش روی ماست ودر اکثر مواقع نیاز به راه اندازی 2 سایت
می باشد.
BTS چیست و هدف راه اندازی ان چیست؟ بی تی اس مخفف کلمه Base Transceiver Station میباشد که با استقرار فرستنده و گیرنده رادیویی ،انتقال پیام را در شبکه تلفن همراه میسر می سازد.
هدف از راه اندازی دکل های مخابراتی یا بی تی اس توسط اپراتور ها تامین بار ترافیکی و ایجاد شبکه رادیویی برای ارتباط هرچه بهتر بین کاربران موبایل mobile phone می باشد.
برد مفید و اثر گذار هر دکل بی تی اس تا 20 کیلومتر می باشد که این عدد با توجه به توپوگرافی منطقه و شرایط جغرافیایی متغیر می باشد و برای مثال در مناطق کویری با توجه به هموار بودن سطح زمین تا 60 کیلومتر هم می رسد.
شبکه موبایل چیست و چگونه کار می کند؟
وقتی ما تحت پوشش فرکانس موبایل قرار می گیریم و یا گوشی تلفن همراه mobile phone خود را روشن می کنیم به صورت اتوماتیک یک پیام به شبکه موبایل مخابره می شود.پیام ما توسط کابل یا فیبر نوری به یک سوییچ مخابره شده و توسط کابل های زیر زمینی به مرکز پیام برای پردازش ارسال می شود.
در صورت عدم وجود کابل های مخابراتی در بی تی اس موجود این عملیات به نزدیک ترین دکل منتقل شده .
هر اپراتور تلفن همراه 832 فرکانس را برای هر شهر اختصاص داده که هر دستگاه تلفن همراه برای برقراری تماس از 2 فرکانس برای ارسال و دریافت صدا استفاده می کند.که در مجموع هر کدام 395 موج رکانسی را در اختیار دارند.
42 موج فرکانس مانده به عنوان کانال های کنترلی در شبکه موبایل استفاده می شود.


در پایان ما بعد از بررسی مقدار فرکانس محیط و انتخاب سیستم مورد نظر باید متناسب با متراژ محیط تحت پوشش باید دستگاه تقویت کننده انتن موبایل را با توان خروجی مناسب انتخاب کنیم.
به طور کلی تقویت موبایل(بوستر) و تکرار کننده انتن موبایل (ریپیتر)از 10 دی بی ام تا 40 وات تولید و روانه بازار مصرف گردیده است.
در هنگام خرید تقویت انتن موبایل نکته مهم و تاثیر گذار قیمت تقویت کننده انتن موبایل نمی باشد و شما باید به تجهیزات جانبی ان از جمله انتن گیرنده و انتن فرستنده و کابل مصرفی اهمیت دهید.
انتن های تقویت موبایل نقش بسیار اثر گذاری در عملکرد سیستم انتن تقویت کننده سیگنال موبایل دارا می باشد پس در انتخاب انها بسیار دقت فرمایید.
روش های تقویت انتن موبایل از جمله:
1.دانلود نرم افزار تقویت انتن دهی موبایل جاوا
2.تقویت کننده انتن موبایل جیبی
3.برنامه تقویت انتن موبایل جاوا
4.نرم افزار تقویت انتن موبایل جاوا گزینه های غیر اصولی و نا به جایی است و تنها گزینه برای رفع مشکل انتن دهی در نقاط کور و ضعیف استفاده از دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل می باشد که به صورت 100% قانونی و با عملکرد wifi مشکل شما را برای همیشه بر طرف خواهد کرد.
تجهیزات دستگاه تقویت انتن موبایل شامل چه مواردی می باشد؟
1. انتن ارسال دریافت سیگنال موبایل که شامل :
2. انتن های یاگی yagi antenna
3. انتن های لگاریتمی log-periodic antenna
4. انتن پارابولیک parabolic antenna
5. انتن پنلی panel antenna
6. انتن امنی
7. انتن سکتور
در سیستم تقویت انتن موبایل انتن ها و دستگاه تقویت کننده انتن موبایل توسط کابل به هم متصل می شود و بر خلاف تصور نقش بسیار مهم و اثر گذاری را ایفا می کند.در نصب دستگاه بوستر موبایل یا ریپیتر موبایل باید دقت داشت که هر چقدر طول کابل مصرفی بیشتر باشد باید برای جلوگیری از نویز و یا افت فرکانس از کابل بهتری استفاده شود.
انواع کابل های مخابراتی جهت راه اندازی تقویت موبایل شامل کابل RG58.RG213.LMR400 می شود.
در اخر، سیستم اصلی و حلقه اثر گذار این زنجیره دستگاه تقویت کننده انتن موبایل می باشد که با تقویت امواج موبایل و فیلتر کردن سیگنال نقش خود را ایفا می کند.

راه های ارتباط با ما در 24 ساعت شبانه روز :
02144299630
02144299631
02144299632
09127558874
09125771287

www.boostercenter.ir

کلمات کلیدی :
تقویت انتن موبایل تقویت کننده انتن موبایل تقویت موبایل تقویت انتن موبایل ارزان تقویت انتن موبایل خانگی تقویت انتن موبایل ایرانسل تقویت انتن موبایل همراه اول دستگاه تقویت انتن موبایل ساخت تقویت انتن موبایل مدار تقویت انتن موبایل تقویت امواج موبایل رفع مشکل انتن دهی موبایل تقویت فرکانس موبایل راههای تقویت انتن موبایل

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید