مشخصات آگهی دهنده

فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی در نایس ویتا nicevita.
09123769431
توافقی
1397-03-13
1397-04-12
1013 بار
11333734
تهران

فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی در نایس ویتا nicevita.ir
لوازم بهداشتی و آرایشی

فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی در نایس ویتا nicevita.ir

سایت فروشگاهی نایس ویتا جهت فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی راه اندازی گردیده است تا از طریق آن مشتریان انتخابی راحت تر و دقیق تر در مورد محصول مورد نظر خود داشته باشند و از خریدی مطمئن و آگاهانه لذت ببرند. نایس ویتا در فروش محصولات برند هایی معتبر مانند جی یو ام (GUM) ، انلیون (Enliven) ، کرم 21 (Cream 21) و کرولی (Caroli) فعالیت داشته و تمامی محصولات آن اصل بوده و با ارزانترین قیمت به فروش می رساند. از محصولات نایس ویتا می توان به محصولات بهداشت دهان و دندان مانند مسواک، خمیردندان، دهان شویه و نخ دندان - بهداشت بدن مانند شامپو سر، شامپو بدن و لوسیون - بهداشت سر و صورت مانند کرم، شامپو، پد آرایشی و اسپری بدن و محصولات بهداشت بانوان مانند نوار بهداشتی، پد بهداشتی و تامپون اشاره کرد.
هم اکنون محصول خود را با اطمینان از نایس ویتا سفارش داده و هزینه آن را در محل خود پرداخت نمایید و همچنین در نایس ویتا با خرید بیش از 100 هزار تومان محصولات خود را در محل به صورت رایگان تحویل بگیرید.
سایت فروشگاه www.nicevita.ir
طراحی سایت و نرم افزار فروشگاه آنلاین نایس ویتا توسط شرکت سانا پرداز نارین ( ساپرن ) به آدرس سایت https://www.saprenco.com انجام گردیده است.

کلمات کلیدی :
فروش آنلاین لوازم بهداشتی لوازم آرایشی فروش آنلاین لوازم بهداشتی خرید آنلاین لوازم بهداشتی خرید مسواک خمیردندان خرید آنلاین کرم خرید آنلاین شامپو فروش آنلاین شامپو فروش آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی ساپرن سانا پرداز نارین جی یو ام انلیون کرم21 کرولی

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید