مشخصات آگهی دهنده

پرده برقی (خانه هوشمند آلفا)
01334232
توافقی
1397-02-01
1397-02-31
482 بار
11331712
رشت میدان لاکانی ابتدای رودباری ساختمان سناتور واحد 2

پرده برقی (خانه هوشمند آلفا)
لوازم تزئينات

پرده برقی (خانه هوشمند آلفا)

اگر از باز و بسته کردن پرده های منزل خسته شده اید به راحتی میتوانید همان پرده ها را با نصب یک موتور به صورت برقی جمع کنید در واقع به مفهوم استفاده از یک نوع پرده ی خاص نیست چنانچه خانه شما به سیستم هوشمند مجهز باشد ،خود سیستم میتواند با کنترل پرده های برقی، امکانات زیادی را از نظر برنامه ریزی و استفاده بهینه از پرده ها، برای کاربران به ارمغان بیاورد و میتواند پرده ها را تحت سناریوها و برنامه های متنوعی کنترل نماید. برای مثال در دستوری، با طلوع آفتاب باز شوند و با غروب آفتاب، به جهت ایجاد محدودیت در دیده شدن فضای داخل منزل بسته شوند، همچنین می توان به پرده ها برنامه یا ساعت باز و بسته شدن داد و یا از آنها خواست که مواقعی که مهمان در منزل حضور دارد باز شوند، و یا هنگامی که صاحبخانه در منزل حضور ندارد، پرده ها به طورخود به خود بسته شوند. و علاوه بر این امکانات میتوان پرده ها رو با زدن یک کلید از روی مانیتور و یا ریموت کنترل مرکزی خانه، باز و بسته نمود.
در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرده برقی، می توانید به سایت شرکت هوشمندسازان به آدرس www.hooshmandbms.irمراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید، کارشناسان شرکت با کمال میل آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

کلمات کلیدی :
خانه هوشمند هوشمند هوشمندسازان ساختمان هوشمند هوشمندسازي سسيتم bms خانه هاي هوشمند home automation كارتخوان روشنايي اتوماتيك مانيتور لمسي پرده برقي كليد لمسي قفل برقي ديمر اعلام سرقت كنترل خانه از راه دور

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید